שניידר מינה יועצים מקנדה

אלכס שניידר מאוכזב מהרמה המקצועית של מכבי תל אביב. את העונה הבאה יכינו לו מומחי כדורגל קנדים אנגלים וצרפתים. לוין ממשיך בינתיים, טיבריוס דראו מצטרף

יום שני 18 פברואר 2008
אשר גולדברג
אלכס שניידר עוזב היום מאוכזב את ישראל אחרי שראה את הקבוצה מפסידה בדרבי להפועל ת"א. שניידר אמר היום כי הוא מקווה שבביקור הבא שלו הוא יזכה סוף סוף לראות את מכבי ת"א מנצחת.

שניידר דן היום עם אביב בושינסקי, עוזי שעיה ואבי נמני בתוכניות העונה הבאה, אבל ביקש הסברים ליכולת החלשה של הקבוצה בדרבי ולמלחמה אליה היא נכנסת עכשיו נגד הירידה לליגה השנייה.

שניידר הודיע כבר הבוקר למאמן ניר לוין שהוא ממשיך בקבוצה ויאמן אותה לקראת המשחק בשבת נגד מכבי הרצליה. זה לא סוד ששניידר רוצה את ניר לוין במערכת אבל לא על תקן של מאמן ראשי. העדיפות של שניידר היא למאמן זר. 

בנושא העונה הבאה סיפר שניידר לראשי מכבי ת"א שהוא מתייעץ בהכנות לעונה הבאה עם צוות של מומחי כדורגל קנדים, אנגליה וצרפתים שיכינו את הקבוצה לעונה הבאה. הצוות הזר קיבל קלטות וידאו של משחקי הקבוצה האחרונים כולל את אימוני הקבוצה, המערך המקצועי והרפואי, והידע כולל קורסים המקצועים שעברו בעלי התפקידים במועדון.

שניידר הבהיר לפני עזיבתו כי הקבוצה הנוכחית אינה מתאימה למאבק האליפות בעונה הבאה, בטח שלא לאירופה, ולכן השינוי היה חייב להתחיל כבר מעכשיו כשרבים מהקבוצה הנוכחית לא יהיו בעונה הבאה.
 
טיבריוס דראו מצטרף לצוות המקצועי

המומחה לכושר גופני ופיסיות, הצרפתי טיבריוס דראו, שעבד במהלך העונה הקודמת בשורות האלופה בית"ר ירושלים, מצטרף לשורות הצוות המקצועי של מכבי תל אביב.

דראו סיכם בקבוצה עד תום העונה הנוכחית, עם אופציה לעונה הבאה, ויהיה כפוף באופן ישיר למאמן הקבוצה, ניר לוין.

מאמן הכושר הנוכחי של הקבוצה, איציק בן מלך, יעבור להיות אחראי על כל נושא הפיסיות והכושר הגופני של מחלקות הנוער והילדים.

שחקני הקבוצה קיבלו היום חופש אחרי ההפסד אמש בדרבי התל-אביבי וישובו לפעילות מחר, לקראת משחק הליגה החשוב בשבת מול מכבי הרצליה. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק