אשמח לעבור למועדון אחר

אוהד כהן, שוערה של מכבי פ"ת, מספר בראיון מיוחד כי הוא מקווה להגשים את החלום האירופי, אך מאמין שאם אופציית חו"ל לא תצא אל הפועל, במועדון ממלאבס לא יעמדו בדרכו לעבור למועדון גדול אחר בארץ

יום רביעי 18 יוני 2008
אורית מרום

שוער מכבי פ"ת, אוהד כהן, היה חלק בלתי נפרד מהישארותה העונה בליגה של הקבוצה ממלאבס. כזכור, כהן ביקש לפני כשבוע וחצי להשתחרר מפ"ת בעקבות רצונו להתקדם מקצועית וכלכלית, אך יו"ר הקבוצה שינו זוארץ טרם החזיר לו תשובה בנדו۟. השוער, אשר מחוזר על ידי מספר קבוצות בישראל וקבוצה מהליגה הבלגית, מחזיק בחוזה לעונה הבאה בפ"ת. 

פגשנו אותו השבוע, מספר ימים לאחר שקיבל את תעודת עורך הדין, שהרי כהן החליט לפתח קריירה נוספת במקביל לקריירת הספורטאי. שיחה איתו אינו דומה לשיחה עם כדורגלן ממוצע. היא מתנהלת כמעט בלי קלישאות ומוסיפה כבוד רב לענף.

בכל הנוגע לסוגיית עתידו אמר כהן: "נושא חו"ל כרגע במצב מסוים קצת נתקע, מכיוון שכולם עסוקים באליפות אירופה. אבל אני עדיין Ӟחכה לתשובות, עדיין לא וייתרתי על החלום האירופי. אני מסה לצאת ולהשתדרג גם מקצועית וגם כלכלית, על מנת שבסוף הקריירה שלי אוכל להסתכל אחורה ולא להתחרט על שום דבר שעשיתי, ואוכל להגיד לעצמי שניסיתי הכל בשביל להגיע לרמות הכי גבוהות".

"אני ۞אוד מקווה שבמקרה ואופציית חו"ל לא תצליח ותהיה לי הצעה מקבוצה גדולה בארץ, שמכבי פ"ת לא תעמוד בדרכי, כי אני עדיין חושב שיש פה שדרוג מבחינה כלכלית ומקצועית. מעבר לזה, זה אתגר עבורי לשחק בקבוצה גדולה, ואני מאמין שמכבי פ"ת לא תעמוד בדרכי מכߙוון שתרמתי להם רבות בשנים האחרונות, ושיחקתי תמיד למען הסמל והאגודה. הוקרת התודה שלי למועדון תהיה האפשרות הזו לעבור לקבוצה גדולה בישראל".

לצפייה בראיון, לחצו PLAY מתחת לתמונה.

צילום: אביחי קרבצ'יק

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק