בוסטון סלטיקס אלופה

הירוקים מבוסטון הם אלופי הנ.ב.א לאחר ניצחון מדהים 92:131 על הלייקרס במשחק השישי בסדרת הגמר. לירוקים זו היא זכייה 17 במספר וראשונה מאז עונת 86

יום רביעי 18 יוני 2008
מערכת TELESPORT
תכירו את אלופת ה-NBA החדשה הלא היא בוסטון סלטיקס. הירוקים ניצלו את יתרון הביתיות ומשחק חלש מאוד של הלייקרס על מנת לסגור את הסדרה במשחק השישי, 2:4 בסיכום המשחקים.

למשחק הלילה הגיעה רק קבוצה אחת, הקבוצה הביתית. הירוקים עלו לפרקט נחושים יותר ושלטו במשחק לכל אורכו כאשר הם מעלים את ההפרש בעקביות ולא מאפשרים ללוס אנג'לס לחזור.

הרבע הראשוӟ נפתח בקצב מהיר כאשר שתי הקבוצות מרבות להחטיא ולאבד כדורים. ריי אלן פתח מצוין וקלע 8 נק'. מהצד השני היה זה קובי בראיינט עם 11 שעשה לבוסטון חיים קשים. מספר דקות לסיום הרבע נפצע אלן בעינו וירד מהמגרש לקבל טיפול אך הסלטיקס המשיכו לרוץ וסיימו את הרבע עם יתרוןĠ4 נקודות, 20:24.

הרבע השני כבר היה צבוע ירוק. קובי בראיינט נעלם כלא היה ובוסטון החלה להפציץ מחוץ לקשת. קווין גארנט פתח מבערים ורץ ל-17 נקודות, פול פירס הוסיף 9 אסיסטים והסלטיקס הרימה את הקהל בבנקנורט גארדן עם 35:58 בסיום הרבע, 23 הפרש. מדהים.ȼbr/>
ברבע השלישי המשיכה בוסטון את המומנטום. הלייקרס המשיכו לאבד כדורים והמשחק ברח להם בין הידיים. ההפרש המשיך לעלות והגיע עד ל-30 נקודות מספר דקות לסיום הרבע. התאוששות קלה של בראיינט לא הועילה והרבע הסתיים בתוצאה 60:89. 

הרבӢ הרביעי כבר היה לפרוטוקול בלבד. קובי בראיינט ירד לספסל ושתי הקבוצות עלו עם החמישייה השנייה שלהן. הקהל קם לסטנדינג אוביישן בכל הזדמנות שהגיעה והשעון ספר דקות לאליפות. ריי אלן זרק מהשלוש בכל הזדמנות וראה רק רשת, ההפרש לא הפסיק לטפס.

את הדקות האחרונות אפשר להגדיר כ"התעללות". הקרנבל הירוק חגג והיתרון הגיע עד ל-43 הפרש, מי היה מאמין. את השניות האחרונות העבירו השחקנים על הרגליים ואז ניתן האות לחגיגות- 92:131 לבוסטון, הסלטיקס אלופי ה-NBA.

קווין גארנט בכה בסיום כשהוא נרגש וצעק &ͱuot;הכל אפשרי, הכל אפשרי".

קלעו לבוסטון:

קווין גארנט (26 נק', 14 ריב', 4 אס'), ריי אלן (26 נק'), רייג'ון רונדו (21 נק', 7 ריב')

קלעו ללייקרס:

קובי בראיינט (22 נק'),Ġלאמר אודום (14 נק', 10 ריב'), פאול גאסול (11 נק', 8 ריב')

תגובות

טלספורט בפייסבוק