יהיה להם קשה לחזור מזה

רפא בניטז יודע שהוא מגיע לסן סירו עם יתרון משמעותי אך מוסיף: "הם קבוצה מצויינת ונהיה חייבים להיזהר". מאנצ'יני: "קשה לשחק ב-10 שחקנים, אפשר למחוק את הפיגור"

יום רביעי 20 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
אחרי 85 דקות מאופסות באנפילד,הגיעו שני השערים של דירק קויט וסטיבן ג'רארד ב-5 הדקות האחרונות ושינו לחלוטין את מאזן הסיכויים לקראת משחק הגומלין. אם אינטר היתה יוצאת מאנפילד עם רשת נקיה אחרי משחק שלם כמעט בעשרה שחקנים, היא היתה יכולה להיות מאוד מרוצה מעצמה ובעיקר בטוחה מאוד לקראת המשחק בסן סירו. 

אך כמו שכבר נאמר - כדורגל משחקים 90 דקות, הכדור עגול ובמרסיסייד אפשרי הכל - בליץ גדול של ליברפול בדקות הסיום יכול להיות זה שהציל לאדומים את כל העונה ואולי גם את המשרה של בניטז, שספג כל-כך הרבה ביקורות בשבוע האחרון, אחרי ההפסד וההדחה מהגביע על-ידי ברנסלי מליגת המשנה.

רפא בניטז: "המשחק מול ברנסלי והמשחק היום היו מאוד דומים. מול ברנסלי היו לנו יותר מצבים לכבוש אך לא ניצלנו אותם, היום היו לנו מעט פחות מצבים, אך ידענו לנצל אותם. ידענו כמה חשוב זה לא לספוג שער בשביל הסיכויים בהמשך הדרך. שמרנו על רשת נקיה ויחד עם שני השערים המאוחרים זה ניצחון מצויין עבורינו. לאינטר יהיה קשה לחזור מזה, אך היא קבוצה מעולה והיא מסוגלת לזה. נצטרך להיות מאוד זהירים".

בצד המפסיד היה זה המאמן המאוכזב, רוברטו מאנצ'יני שסיכם: "הבעיה הכי גדולה שלנו היתה שהיינו בעשרה שחקנים. קשה מאוד לשחק באנפילד בעשרה שחקנים, בעיקר שידענו שלליברפול כל שנשאר מהעונה הזו זה ליגת האלופות. עשינו עבודה טובה אחרי ההרחקה כך שהשערים המאוחרים היו מאוד מאכזבים, ובעיקר השער השני, אך זה לא בהכרח גמור. קבוצות כבר חזרו ממצבים כאלו בליגת האלופות, ולחזור מהפיגור הזה זה לא מעבר ליכולות שלנו".

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק