0

ברזיל וארגנטינה מגמגמות

מוקדמות מונדיאל 2010: משחקי המוקדמות שוחקו גם הערב בדרום אמריקה כשברזיל אירחה את ארגנטינה לקרב ענקים שהסתיים ב-0:0 מאכזב. אקוודור וקולומביה נפרדו בתיקו גם כן, בוליביה ניצחה אߪ פרגוואי

יום חמישי 19 יוני 2008
מערכת TELESPORT
בדרום אמריקה נפתח היום המחזור השישי של משחקי מוקדמות מונדיאל 2010, כשבמוקד המשחק לו כולם חיכו כאשר ברזיל אירחה את ארגנטינה.

ברזיל הגיעה לאחר ההפסד לפרגוואי ותחת הביקורת הקשה אשר מכוונת לעבר הנבחרת ובראשה המאמן דונגה. בצד השני, ארגנטינה גם כן נראתה רע מאוד במשחק הבית האחרון מול אקוודור, בו חילצה נקודה לאחר שער שיויון בדקה ה-94.

הברזילאים היו אלה שפתחו טוב יותר את המשחק ובדקה ה-17 הזדמנות ראשונה הייתה דווקא בצד השני. כӓור גובה מצד שמאל מצא את חוליו קרוז חופשי ברחבה והאחרון לא מצליח להעלות את האורחת ליתרון.

בברזיל לא ויתרו והמשיכו ללחוץ, ובתוך 2 דקות אדריאנו מחמיץ מצב קורץ מ-10 מטרים ולאחר מכן רוביניו ניצל טעות בהגנה, עבר כבר את אבודנציירי אבל הסתבך עם ההגנה̠ופיספס הזדמנות נהדרת לשער ראשון.

ממש על סף השריקה למחצית מסי הגיע לאחד על אחד ובהתרשלות שלא מתאימה לו בועט את הכדור הרחק מהמסגרת ומאפשר לשופט לסיים את המחצית בשיויון.

המשחק נחלש במחצית השניה ובדקה ה-57 היו אלה ארגנטינה שהגיעӕ להזדמנות ראשונה. קרוז שוב פעם היה המחמיץ התורן שבעט מ-7 מטרים מעל המשקוף כדור שהיה חייב לסיים ברשת.

אבודנציירי, שוערה של ארגנטינה התעופף אחרי שעה של כדורגל והציל את ארגנטינה מפיגור לאחר כדור חופשי ו-10 דקות מאוחר יותר עצר מספרת נהדרת של באפטߙסטה.

בדקה ה-90 היה זה ליונל מסי שיכל לסיים את המשחק, אך הכוכב הצעיר שוב פעם לא הצליח לנצל את המצב המצויין אליו הגיע ונבלם פעמיים ממצב אותו אנו רגילים לראות את מסי מסיים ברשת. 0:0 מאכזב בסיום לקול בוז צורם וקריאות לעבר המאמן דונגה.

č במשחקים נוספים שנערכו היום בדרום אמריקה בוליביה ניצחה את פרגוואי 2:4 ונבחרות אקוודור וקולומביה נפרדו בתוצאת תיקו, 0:0

תגובות

טלספורט בפייסבוק