כל משחק כאן הוא קשה

שחר פאר, שגברה 1:6, 6:7 על וירג'ין ראזו הצרפתייה בסיבוב השני של התחרות ותתמודד בסיבוב הבא מול נא - לי הסינית, מודעת לקשיים הצפויים בהמשך: זו הפעם הראשונה שאשחק מולה

יום רביעי 20 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

שחר פאר ממשיכה לעשות חיל בדוחא, הנציגה הישראלית הראשונה אי פעם בטורניר היוקרתי גברה הערב 1:6, 6:7 על הצרפתייה וירג'ין ראזו. 

שחר פאר אמרה לאחר הניצחון: "היום לא היו תנאים אידיאלים לשחק טניס, בלשון המעטה. הייתה רוח חזקה מאוד. ברור שהתנאים היו שווים לשני הצדדים אבל זה עדיין לא קל לשחק בתנאים כאלה, אין ספק שזה  המשחק עם התנאים הכי קשים ששיחקתי בו."

על המשחק אמרה פאר: " אני שמחה שניצחתי את המשחק, במיוחד אחרי שהפסדתי לה פעמיים שנה שעברה. שיחקתי סט ראשון טוב ויציב, הגשתי טוב. בתחילת הסט השני לא הצלחתי לשבור בגיים הראשון והיא העלתה רמה. אני לא הכנסתי סרבים ראשונים וזה חשוב במיוחד עם רוח כזאת.

"ב5-1 הצלחתי לנצח גיים אחרי גיים ושיחקתי יותר טוב, הכנסתי יותר סרבים ראשונים. היה חשוב מאוד לנצח את המשחק בשני סטים ולא להגרר לסט שלישי. בשובר השיוויון שיחקתי טוב ואגרסיבי ושלטתי לכל אורכו."

לקראת ההמשך: " מחר יש לי משחק קשה, כרגיל. היא לקחה את הטורניר הראשון של השנה אחרי חצי שנה בלי לשחק, והיום היא ניצחה את צאקווטאדזה, אז ברור שהיא בכושר מצויין. אף פעם לא שיחקתי נגדה. אני יודעת שהיא אגרסיבית שלא מחטיאה הרבה". 

על האווירה בקטאר: "כל משחק פה הוא קשה וחייבים לשחק טוב כדי לנצח, אני מקווה להמשיך לשחק טוב ולנצח גם היום לא היו יותר מדי צופים, ואני מרגישה די שיגרה כאן."

מערכה ראשונה 1:6

שחר פאר הגישה ראשונה ועלתה בקלילות ל-0:1. פאר שחיפשה שבירה מוקדמת, עשתה חיים קשה לצרפתייה, שלבסוף הצליחה לשמור על ההגשה שלה, 1:1.

פאר נכנסה חזק למשחק, שמרה פעמיים על ההגשות שלה, כשבד בבד היא שוברת את הצרפתייה בדרך ל-1:4.

פאר המשיכה בלחץ, ושברה במשחקון השישי את הצרפתייה בפעם השנייה במשחק, ומיד לאחר מכן גם שמרה על ההגשות שלה בדרך לניצחון במערכה הראשונה, 1:6.

מערכה שנייה:

פתיחה מצוינת של רזאנו ששומרת על ההגשות שלה במשחקון הראשון וגם משיגה שבירה ראשונה בדרך ל-0:2.

שחר פאר פתחה בנחישות את המשחקון השלישי והיתה קרובה לשבירה, אך הפעם הצרפתייה לא ויתרה בקלות ושמרה על ההגשות, 0:3.

שתי השחקניות שמרו על ההגשות בדרך ל-2:5. מכאן פאר השטלתה על המשחק, הישראלית ניצחה בכל ארבעת המשחקונים הבאים ועלתה ליתרון 5:6 נפלא. ראנזו הצליחה להשוות ל-6:6, אך פאר ניצחה בשובר שוויון וניצחה את המערכה השנייה 6:7 בכדי לעלות לסיבוב השלישי של התחרות. 

בסיבוב הבא תפגוש פאר את הסינית, נה לי (29) שהדהימה את אנה צ'קבטאזדה עם ניצחון בשתי מערכות 6:7, 4:6.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק