0

שחק אותה ויאה

אלופת העולם נגד ספרד, קרב ענקים בין שתיים מהגדולות של אירופה. האם איטליה יכולה לעצור את דויד ויאה? המשחק הרביעי ברבע גמר היורו, יהיה חם.

יום שישי 20 יוני 2008
מערכת TELESPORT

טלספורט ממשיך להמליץ לכם כמידי יום על ההימור האידיאלי ובמוקד הפעם משחק רבע הגמר הרביעי בטורניר היורו בין ספרד לאיטליה. המתח עולה ורק אחת תשרוד.

משחק מספר 3: ספרד - איטליה

בזמן שאלופת העולם, איטליה, פתחה את טורניר יורו 2008 הצורה מגמגמת עם הפסד להולנד ותיקו מול רומניה, הייתה זאת ספרד שהרשימה המיוחד. נצחון נߔדר על רוסיה (1:4), ניצחון דחוק על שבדיה (1:2 בדקות הסיום) ו3 נקודות על יוון הבטיחו לספרדים את המקום הראשון בבית ד'.

החוד הספרדי בראשות דויד ויאה ופרננדו טורס הצליח להשתיק הרבה פיות שטענו שספרד ללא ראול ועם הסטוריה של אכזבות לא יכולה להגיע רחוק. גםĠההרכב השני של ספרד לא איכזב כאשר הפך את התוצאה מול היוונים במשחק שלמעשה היה לפרוטוקול בלבד לשתי הקבוצות.

אצל האיטלקים הסיפור שונה לחלוטין. אלופת העולם הגיע ליורו מלאה ציפיות שהתמוססו כבר לאחר ההפסד המוחץ להולנדים (1:3). חסרונו של פאביו קӐנברו, בלם וקפטן הנבחרת, שנפצע מספר ימים לפני תחילת הטורניר הורגש גם במחזור השני בבית ג' אותו סיימה איטליה בתיקו 1:1 עם נבחרת רומניה.

למשחק השלישי הגיעה אלופת העולם כשלמעשה הכרטיס לרבע הגמר אינו תלוי אך ורק בה. איטליה שניצחה את צפרת נעזרה̠בהולנדים (ניצחון 0:2 על רומניה) והרימה את הראש מעל המים. הכחולים חיים ונושמים.

ומה יהיה ברבע הגמר? ספרד נמצאת במומנטום ואין לה כל כוונה לעצור. איטליה המאכזבת תתקשה להבקיע מחד ולשתק את ההתקפה הספרדית מנגד. ההימור: 1, היחס: 2.20

תגובות

טלספורט בפייסבוק