שרף יכין את העונה הבאה

בלעדי: אחרי המשחק נגד ז'לגיריס, יחל המאמן המוערך להכין את העונה הבאה של מכבי. טרנס מוריס וניקולה ווצ'יץ יקבלו הצעות להארכת החוזה. בכיר במכבי: "שרף אחד המאמנים הטובים באירופה

יום חמישי 21 פברואר 2008
שלמה חסיד

מאמן מכבי ת"א, צביקה שרף, יחל בשבוע הבא להכין את העונה הבאה של מכבי. בקבוצה קיימת תמימות דעים ששרף הוא המועמד המתאים ביותר לאמן את הקבוצה בעונה  הבאה, לאור הצלחתו הגדולה מאז חזר ונטל את המושכות בראשית ינואר.

שרף החזיר למכבי את רוח המכביזם, הפך אותה למועמדת בולטת להיות בפיינל-פור, ורק הפנצ'ר בסיוע השופטים מנע ממנו להניף גביע.

גורם בכיר במכבי אמר היום: "אנחנו רוצים את צביקה שימשיך פה. צביקה הוא מבכירי המאמנים ביבשת, אין מילים לתאר את ההערכה כלפיו. הוא לקח קבוצה שהאופטימיים ביותר לא האמינו שהיא מסוגלת לעשות משהו באירופה ובמפגן של נחישות, מוטיבציה והקרבה, הפך אותה למכבי שכולם רוצים לראות. עכשיו יש פציעות אבל עדיין הקבוצה חזק בתמונת הפיינל-פור וזה מה שאנחנו רוצים לראות ממכבי".

רק תסריט לא הגיוני שבו מכבי תפספס את האליפות, ימנע משרף את התפקיד גם בעונה הבאה. שרף, רוצה להמשיך עם טרנס מוריס בקבוצה וכך גם עם ניקולה ווצ'יץ. 

במכבי עדיין רואים בניקולה ווצ'יץ,  כעוגן של הקבוצה ויוצע לו להמשיך, אם כי תמיד קיים סיכוי שהסנטר הטוב באירופה ימצא לעצמו מקום שמשלם טוב יותר באירופה, או מעבר לאוקיינוס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק