גרנט עלול להיות מפוטר

פרנץ בקנבאואר, נשיא באיירן מינכן, התראיין ל-"סאן" האנגלי והזהיר את גרנט שאי שילובו של פרנק למפארד בהרכב עלול לעלות לו במשרתו: "גרנט חייב למצוא דרך לשלב את למפארד בהרכב"

יום חמישי 21 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

אברהם גרנט עדיין לא נרגע מפרשת האיומים על חייו, פרשה שהסעירה את הכדורגל האנגלי כולו וכבר צריך להתמודד עם ביקורת קשה מצידו של פרנץ בקנבאואר, נשיא באיירן מינכן ואגדת כדורגל בגרמניה.

בקנבאואר התראיין הבוקר ל-"סאן"  האנגלי והתייחס לעובדה שגרנט ממשיך לייבש את פרנק למפארד, הכוכב של הקבוצה ומעדיף על פניו את מיכאל באלאק: "אברהם גרנט יכול למצוא את עצמו מפוטר, על כך שהוא לא נותן ללמפארד לפתוח בהרכב". כך הזהיר הקיסר הגרמני.

קשרה של צ'לסי ונבחרת אנגליה, חזר לכשירות לאחרונה, ויחד עם חזרתו של באלק לכשירות וחזרתם של אובי מיקל ומייקל אסיין מאליפות אפריקה, יש לגרנט כאבי ראש חיוביים לגבי ההרכב, כאשר גם במשחק מול אולימפיאקוס בליגת האלופות הוא העדיף את הגרמני על פני האנגלי.

"למפארד הוא גיבור באנגליה, אולי יש דרך שגרנט יוכל לשלב את שניהם בהרכב, כאשר אחד יותר אופנסיבי ואחד יות דפנסיבי". הוסיף הקיסר.

ביום ראשון תתמודד צ'לסי מול טוטנהאם בגמר גביע הליגה. קשה להאמין שהביקורת של בקנבאואר תשנה משהו אצל גרנט, ויהיה מעניין לראות האם למפארד ימשיך לשבת על הספסל גם מול טוטנהאם.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק