התקשורת צריכה להתרסן

ד"ר יריב בן אליעזר, בשיחה על מאורעות הקיץ. על אבי לוזון: "הוא לא יקבל אצל חנה בבלי ציון 10 בהתנהגות, אבל אולי אם היו קוראים לו רבינוביץ', היו מתייחסים אליו̠אחרת". על הפועל ת"א: "נועדנו לסבול"

יום ראשון 22 יוני 2008
קרבצ'יק אביחי
ימי הקיץ הם הימים של אנשי התקשורת. שלל ספקולציות, ספינים וכד'. בשבועות האחרונים פורסמו לא מעט ידיעות, Ӣל המינויים הצפויים לנבחרות הנוער, העתיד של הפועל תל אביב, אבי נמני, ביקורת על פרשני היורו ועוד. לשיא הגיעו הדברים בהתקפות הקשות כנגד יו"ר התאחדות אבי לוזון. 

שוחחנו בנושא עם ד"ר יריב בן אליעזר, מרצה בכיר בӪחום התקשורת ובעבר דובר ההתאחדות לכדורגל. בחצי השנה האחרונה עסק בן אליעזר כמבקר הבית של התוכנית "בטריבונה" , ממנה פרש והוא גם מסביר למה ("כל החרא יצא ממני")

 בן אליעזר אומר: אני לא חושב שהתקשורת ניצחה את אבי לוזוןȠבמאבק נגד מינויו של גיא לוזון. גם לא ראיתי שהתקשורת עזרה או לא עזרה לאייל בקרוביץ' לקבל או לא לקבל את התפקיד".

על הרעיון למנות את ברקוביץ': "אין לי בעיה עם כל התפקידים שלו, אבל מאמן נבחרת הוא לא יכול להיות. אני לא הייתי שולח את̠הילדים שלי להתחנך אצל ברקוביץ'". 

בן אליעזר מדבר עוד על אבי נמני, פרשנים ביורו, אוהדי בית"ר ירושלים, הפועל תל אביב ועוד.

לצפייה לחצו PLAY מתחת לתמונה.

אגב, הדברים הוקלטו שעות לפני הודעߪו של ברקוביץ' כי הוא פורש מנבחרת הנוער ולפני משחקי רבע הגמר.  וכפי שתראו,  שפרשן כדורגל גדול, בן אליעזר כבר לא יהיה..

צילם: שחף קורנפלד
ערך: אביחי קריבצ'יק

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק