ניצחון קטן לסכנין

בני סכנין ניצחה את מכבי פ"ת 0:1 במשחק חלש יחסית של שתי הקבוצות, בוגדאן אפוסטו כבש לזכות סכנין, מאור בוזגלו החמיץ פנדל במחצית הראשונה

שבת 23 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
בני סכנין ניצחה הערב את מכבי פ"ת לאחר מחצית ראשונה חלשה של שתי הקבוצות בה הכדור עבר מקבוצה אחת לשניה עם המון איבודי כדור וחוסר ריכוז של השחקנים.

ההזדמנות הגדולה של סכנין הגיעה בדקה ה-45 כאשר קובי גנון הכשיל את מאור בוזגלו בתוך הרחבה כאשר הדרך לשער היתה פנויה, גנון הורחק ובוזגלו ניגש לבעוט את הפנדל שנפסק לטובת סכנין, בוזגלו בעט בצורה ראשלנית ואוהד כהן לא התקשה לעצור את הכדור.

סכנין פתחה את המחצית השניה בסערה התקפה אחר התפקה ובדקה ה-60 זה הגיע: עבד רבאח הרים כדור מהאגף הימני לרחבה היישר לראשו של חלאד חלילה שהמשיך בנגיחה  לבוגדן אפוסטו שבנגיחה נוספת הכניע את אוהד כהן ו0:1 לסכנין.

עד לסיום המשחק סכנין הצליחה להגיע למספר הזדמנויות נוספות אך הבעיטה האחרונה לא היתה מאופסת אצל האדומים.

מחצית ראשונה:

דקה 9:  מאור בוזגלו הכין ליבוריאן הזדמנות מצויינת לאחר כדור חופשי לכיבוש שער אבל בעט לידיו של אוהד כהן שהדף לא טוב, יבוריאן על הריבאונד ולחוץ. 

דקה 45: יבוריאן שולח את בוזגלו לאחד על אחד מול השוער אבל קובי גנון מכשיל את גנון שהיה אחרון לפני השוער וכרטיס אדום לגנון, פנדל לסכנין, בוזגלו גם ניגש לבועט את כדור העונשין ובצורה ראשלנית בעט לידיו של אוהד כהן שלא התאמץ בכלל כדי לעצור את הכדור.

מחצית שניה

דקה 60, אפוסטו מעלה את סכנין ל0:1:
רבאח הרים כדור מהאגף הימני לרחבה, חלאד חלילה המשיך בנגיחה שהגיע לבוגדן אפוסטו שבנגיחה נוספת הגניע את אוהד כהן ו0:1 לסכנין שפתחה טוב את המחצית השניה.

הרכבים:

בני סכנין: מאיר כהן; עבד רבאח, ליאונרד קרופניק, עלא אבו סלאח, באסם גנאים; ג'ון קולמה, סורמה, חלאד חליילה, אפוסטו בוגדן, מאור בוזגלו, איליה יבוריאן;

מכבי פ"ת: אוהד כהן, איסמעיל עמאר, מוראד מגמאדוב, ניצן דמארי, קובי גנון, שאבייר דירסאו, בלסינג קאקו, לירן כהן, דובב גבאי, עומר דמארי, אוהד קדוסי;


 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק