יש הסתה יומיומית נגדי

ליגת העל: מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, מרגיש חייב: שלמה שרף ואייל ברקוביץ' יוצאים נגדי כל יום בתקשורת. ההסתה עובדת. שלמה שרף: שלא יבלבל את המח. גוטמן: ניצחון של בגרות

שבת 23 פברואר 2008
אשר גולדברג

הרבה לחץ השתחרר במחנה האדומים בבלומפילד. הפועל תל אביב ניצחה 0:2 את מכבי חיפה והתרחקה 5 נק' ממועדון ספורט אשדוד. רוני לוי הרגיש מאוד פגוע בסיום המשחק, כאשר הקהל יצא כנגדו ומאמן מכבי חיפה האשים את התקשורת בהסתה נגדו ונקב בשמם של אייל ברקוביץ' ושלמה שרף. 

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה: "לא תירגמנו את השליטה שלנו במשחק לשערים. את החצי השני פתחנו לא טוב, למעשה הפועל התגוננה ושיחקה מתפרצות. לצערי אנחנו מחמיצים לא מעט פנדלים, אפילו משם לא מצליחים לכבוש. זו תקופה שהכל הולך קשה". 

על תגובות הקהל כלפי המאמן: "זה לא נעים. שיש הסתה של אנשים כמו שלמה שרף ואייל ברקוביץ', הקהל מושפע. הם שוכחים את התקופות היותר טובות, שכנראה שההסתה עובדת. ברור שאם יש ניצחונות, אז זה עוזר, אבל יש הסתה יומיומית של אנשים אינטרסנטיים". 

מאמן נבחרת ישראל לשעבר וכיום פרשן בתקשורת, שלמה שרף, הגיב לביקורת של רוני לוי בסיום המשחק: "שלא יבלבל לנו את המח. רוני לוי חייב ללמוד לקבל ביקורת, האמת לפעמים כואבת ולא נוחה".

אלי גוטמן, מאמנה של הפועל תל אביב: "מחצית ראשונה מכבי חיפה היו יותר טובים. למעט ההחמצה של טלקיסקי לא הגענו למצבים יותר מדי. עלינו מאוד מאוד נחושים במחצית השנייה. אמרתי להם שאם לא יעשו לחץ במרכז השדה על מכבי חיפה, לא ננצח. אני שמח שהתנפלנו עליהם במחצית השנייה ויצאנו מהר מאוד קדימה.

"זה היה ניצחון של בגרות. אופי והבנה. אחרי כל עלייה באה ירידה. השחקנים הגיעו חדורים למשחק והשגנו ניצחון גדול". על מאבקי התחתית: "אנחנו צריכים להמשיך. להיות רציניים". לקראת הגביע: "זה משחק מאוד משמעותי עבורנו. נתכונן בהתאם". 

עומרי קנדה, המצטיין של המשחק: "אני חושב שהשתלבתי טוב מאוד. למרות זאת כל הקבוצה עזרה לי, הקהל המדהים תמך בי מהתחלה. אלי ויוסי עושים עבודת קודש. עוד לא יצאנו מהבוץ, הפועל צריכה להמשיך לעבוד קשה".

חלוץ הפועל תל אביב, שלומי ארבייטמן: "חשוב רק שהקבוצה ניצחה. צריך להמשיך כך, לברוח מהתחתית. עברתי תקופה לא קלה, הרבה פציעות. הגעתי למועדון גדול, הייתי במועדון גדול. 

"אני מקווה לחזור לעצמי כמה שיותר מהר. יש כאן מאמן מצויין, חבר'ה על הכיפאק. אנחנו עם שלושה ניצחונות רצופים, צריך להמשיך זאת. עכשיו הראש בגביע".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק