אימון ביתר פוצץ וחודש

אימון ראשון לבית"ר ירושלים במגרש של בית"ר כפ"ס, עדיין בלי בואטנג אבל עם פרננדז ומשה אוחיון, מאות האוהדים פרצו לדשא ופוצצו את האימון, שלאחריו הוא חודש. גנק דורשת מיליון יורו עבור יצחקי

יום שלישי 24 יוני 2008
אשר גולדברג
כחמש מאות אוהדים של בית"ר ירושלים הגיעו למגרש האימונים של בית"ר כפ"ס כדי לחזות באימון הבכורה של הקבוצה לקראת עונת 2008/2009. ההתלהבות בקרב האוהדים רבה והם צפו בפעם הראשונה בקשר הארגנטינאי דריו פרננדס וברכש משה אוחיון. 

האוהדים פרצו אל הדשא לאחר ששברו את הגדר ונכנסו בחופשיות וגרמו לפיצוצו של אימון הבכורה, ישנם במקום שני פצועים. לאחר מכן ۔אימון חודש, לאחר שהצליחו לפנות את הקהל.

משה אוחיון אמר בבכורה במדים של בית"ר: "הגעתי למועדון מספר אחד בארץ, זה חלום להיות כאן, אני מאמין שנוכל לשחזר את ההשגים מהעונה שעברה גם הפעם". מהאימון נעדר דרק בואטנג שדיӑר עם ראשי הקבוצה והבטיח לסדר את הויזה בעוד מספר ימים.

מיליון יורו עבור יצחקי

מספר חודשים בלבד הספיקו לברק יצחקי להבין שבלגיה נמצאת באירופה, אבל החלום שלו הוא לא אירופה הקלאסית. יצחקי, אחרי מספר חודשים רוצה לחזור ߜישראל וקיבל אישור מקבוצתו לנהל מו"מ עם בית"ר ירושלים. גנק דורשת עבורו סכום של מיליון יורו ונראה שבתוך יום או יומיים בית"ר ירושלים תפנה לקבוצה הבלגית.

 לאחר מו"מ שארך זמן רב וממושך, הגיעה היום לסיומה סאגߪ אבראו וסוכמה העברתו של החלוץ לבית"ר ירושלים.

אבראו בן ה-31 הוא שחקנה של נבחרת אורגוואי וקבוצת ריבר פלייט עד היום. לפי דיווחים בתקשורת הארגנטינאית, היום סוכמה העסקה והחלוץ צפוי להרוויח בבירה כ-1.2 מיליון דולר לעונה למשך 3 שנים. החלוץ צפוי לנחות בישראל ביממה ה קרובה.

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק