השאירו את נתניה מאחור

בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי נתניה 0:2 והצליחה להשאיר גם אותה הרחק מאחור עם הפרש של 11 נקודות בצמרת הטבלה. טזמטה מנתניה עם שער עצמי אלברמן הכפיל את היתרון בתוספת הזמן של המשחק

יום ראשון 24 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
 בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי נתניה במה שהיה אמור להיות משחק העונה: הראשונה מול השניה בטבלת ליגת העל

המשחק נפתח בצורה חלשה ללא הזדמנויות רבות, ההזדמנות הראשונה המשמעותית במשחק היתה של בית"ר כאשר עידן טל שהצטיין במשחק פרץ באגף השמאלי לתוך הרחבה והרים כדור רוחב טוב היישר לראשו של בן שושן שהקדים את שטראובר, מרין הרחיק מהקו.

לקראת סיום המחצית בדקה ה-42 עידן טל ניגש לבעוט כדור חופשי לבית"ר, 25 מטרים מהשער, טל בעט חלש אבל הכדור פגע בחומה בשחקנה הזר של נתניה: טזמטה ששינה את כיוון הכדור היישר לרשתו של שטראובר 0:1 לבית"ר

המחצית השניה היתה חלשה גם כן וההזדמנות הגדולה של בית"ר הגיעה בדקה ה-77 כאשר טוטו תמוז פרץ לרחבה והשאיר את אבירם ברויכאן לבד מול שער ריק והאחרון ניסה לדחוק את הכדור פנימה, שוב פעם מי שהיה שם זה מרין כדי להרחיק מהקו.

בדקה ה-90 ניצלו בבית"ר טעות של לירן שטראובר שעלה לעזור לחבריו בהתקפה ולא חזר בזמן להגן על שערו, עידן טל התחיל במתפרצת, הכדור הגיעה לאלברמן שבקלות מול שער ריק גילגל פנימה 2:0 לבית"ר ו11 נקודות יתרון בצמרת הטבלה.

מחצית ראשונה:

דקה 4:
ימפולסקי ניגש להרים את כדור הקרן לזכות נתניה, בן דיין היה ראשון לכדור אבל נגח מטר מהקורה.

דקה 20: רומלו קיבל כדור טוב מעידן טל, השתחרר טוב אבל בעט ללא ריכוז גבוה מאד ורחוק מהשער.

דקה 31:  הזדמנות ראשונה משמעותית לבית"ר, עידן טל השתחרר בצורה יפה באגף השמאלי, הרים כדור מצויין לרחבה, בן שושן עלה טוב לנגיחה והקדים את שטראובר, מרין היה על קו השער כדי להרחיק.

דקה 35: עמית בן שושן פרץ עם הכדור באגף השמאלי והגיע עד לרחבת החמש לבד מול שטראובר אבל במקום לבעוט לשער, מסר לא טוב ושטראובר קלט את הכדור.

דקה 42, טזמטה עם שער עצמי 0:1: בעיטה חופשית של עידן טל מרחק 25 מטרים מהשער, טל בעט לא חזק כלכך, הכדור פגע בטזמטה שעמד בחומה ושינה את כיוון הכדור היישר לרשתו של שטראובר.

מחצית שניה

דקה 50:
טל המצוין פרץ באגף השמאלי, נכנס לרחבה ובעט מזוית קשה, שטראובר עם איסטינקט מצויין הדף את הכדור.

דקה 77: טוטו תמוז נכנס לרחבה בקלות והעביר כדור רוחב לברוכיאן שהגיע לקו השער ומה שהיה צריך לעשות זה לדחוק פנימה, מרין הגיע בכדי להרחיק. החמצה ענקית של ברוכיאן.

דקה 90, אלברמן כבש את השני: בתוספת הזמן לירן שטראובר עלה לעזור לחבריו בהתקפה במהלך כדור קרן, בית"ר ניצלה את את חסרונו של שטראובר בשער כאשר עידן טל הוציא מתפרצת הכדור הגיע לאלברמן שמרחוק גילגל את הכדור פנימה 0:2.

הרכבים:

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלבארס, אריק בנאדו, שמעון גרשון, יואב זיו; אבירם ברוכיאן, דרק בואטנג, גל אלברמן, עידן טל; עמית בן שושן, רומולו.

מכבי נתניה: לירן שטראובר; קלמי סבן, לואיס מרין, גולן חרמון, דדי בן דיין; אלמוג כהן, אמייה טגה, דלה ימפולסקי; תיירי טאזמטה, אובודו אוקוצ'ה, פרנסיס קיויו.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק