ספרד תיעצר מול רוסיה?

חניכיו של חוס הידינק יינסו מחר לעשות היסטוריה ולהעפיל לגמר הראשון בתולדות רוסיה מאז פירוק בריה"מ. חניכיו של ארגונס, יינסו להצדיק את המוניטין של פייבוריטים לזכייה

יום רביעי 25 יוני 2008
מערכת TELESPORT
משחקי היורו עומדים להגיע לסיומם כשחצי הגמר השני יפגיש את רוסיה וספרד. רוסיה, היא הפתעה גדולה בטורניר ומעטים האנשים שספרו את הרוסים לפני הטורניר. המקהלה הרוסית, בניצוחו של חוס נידינק, המאמן ההולנדי, השאירה את כולנו פעורי פה לאחר הניצחון על הפייבוריטית הגודלה ביותר לזכייה בטורניר, הולנד.

č מי שתגיע פייבוריטית למשחק הזה היא ספרד, שתנסה להצדיק את המוניטין שרכשה לעצמה, כאחת הפייבוריטיות לזכייה. לספרד יש אולי את צמד החלוצים הטוב ביותר ביורו: דוד וייה ופרננדו טורס. וייה, כבש שלושער במפגש הראשון עם הרוסים, בשלב הבתים.

משחק מספר 52: רוסיה- ספרד

רוסיה היא ההפתעה הגדולה של הטורניר. ברבע הגמר, הצליחו הרוסים לעצור את הנבחרת הטובה של שלב הבתים, הולנד, שכולם סברו שהיא תיעצר רק בגמר, אם בכלל. כל הארסנל ההתקפי של ההולנדים, לא בא לידי ביטוי מול הרוסים, שהציגו משמעߪ טקטית יוצאת מן הכלל והיו עדיפים על ההולנדים בכל חלקי המשחק.

אנדריי ארשבין, הוא השחקן המסוכן ביותר של הרוסים. בעונה האחרונה בכלל, ובטורניר האחרון בפרט  הוא הוכיח שהוא אחד השחקנים המסוכנים ביבשת לאחר שהוביל של זניט סנט פטרסבורג לזכייה היסۘורית בגביע אופ"א ואת נבחרתו לחצי גמר היורו. לארשבין כבר שני שערים בטורניר.

לספרדים, יש את צמד החלוצים הקטלני ביותר. פרננדו טורס, שלזכותו שער ובישול עד כה, שרשם עונה פורייה במדי ליברפול, ודוד וייה שלזכותו כבר 4 שערים והוא כנראה יזכה בנעל הזהב של הטורניר. 

ספרד היא נבחרת מנוסה יותר ולא בגלל שהיא רגילה למעמדים כאלה כנבחרת. לעומת רוסיה, שחקניה של ספרד משחקים בקבוצות הבכירות ביבשת, הן בספרד והן מחוצה לה. בנוסף, לספרדים יש את אחת הליגות הבכירות בעולם, אם לא הבכירה שבהם ולשחקנים הספרדים יותר ניסיון במשחקים קשים ובעלי מעמד גבוה באירופה.

הניסיון יעשה את ההבדל וחניכיו של הידינק יישארו עם הרבה מחמאות. תסריט יוון לא יחזור וספרד תהיה בגמר.

ההימור:2 היחס:2.10

בהצלחה למהמרים...

Ȋ

תגובות

טלספורט בפייסבוק