חרזי יפרוש, רוסו יעזוב

בצל ההפסד להפועל ת"א, במכבי חיפה לא רוצים להכריז על שינויים לפני משחק גביע המדינה מול מכבי פ"ת. מסתמן כי רוסו ואלון חרזי לא ימשיכו עונה נוספת

יום שני 25 פברואר 2008
אשר גולדברג
ימים לא קלים עוברים על מכבי חיפה. הקבוצה מהכרמל הפסידה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, והיא מגיעה למשחק הגביע מול מכבי פ"ת כשהיא יודעת כי אם היא מפסידה, עוד עונה תרד לה לטמיון.

למרות המצב הקשה של הירוקים, יעקוב שחר אינו עוסק בימים האחרונים בנושא עמדת המאמן לשנה הבאה.

בקבוצה יש החלטה שכל עוד הקבוצה נמצאת בתוך משחקי גביע המדינה, לא יתקיים שום דיון בעתידו של רוני לוי, כמו גם במינויו של מאמן אחר אם אכן יוחלט כך.

בינתיים יש כבר דברים ברורים בנושא אלון חרזי, הקפטן בן ה-37, שמשחק בקבוצה מהכרמל כבר 18 שנה, יתלה את הנעליים בסיום העונה. המגן שהחל את הקריירה שלו בתור חלוץ  וסיים כמגן, משחק במדים הירוקים מאז שהגיע מהכח ר"ג, במקביל שיחק חרזי עונה אחת בבית"ר ירושלים.

נראה כי לחרזי יציעו לקבל תפקיד אימון או תפקיד מקצועי במועדון. ג'ובאני רוסו, שהגיע על פי בקשתו של רוני לוי, לא ימשיך בעונה הבאה. רוסו אמור להחליט אם הוא חוזר למולדתו בקרואטיה או שימתין להצעה ממועדון אחר.

בינתיים עולות שמועות כי יניב קטן יעבור בסיום העונה למכבי ת"א, עסקה בה מעורבת גם ווסטהאם, לה שייך כרטיסו של הקפטן המאכזב.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק