פאר העפילה לסיבוב ה-3

ווימבלדון 2008: הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר, השיגה ניצחון מרשים 3:6, 4:6 על הצרפתייה אמילי לואה. בסיבוב השלישי מחכה שוב סאפינה. זוגות גברים: משחקם של אנדיוני הופסק

יום חמישי 26 יוני 2008
מערכת TELESPORT

שחר פאר אוהבת את ווימבלדון. הטורניר הבריטי מסב לטניסאית הישראלית (24) רוגע פנימי עמוק. פאר שוב השוותה את השיא האישי בגראנד סלאם והעפילה בשנית לסיבוב השלישי.

שחר פאר הצליחה היום (חמישי) לנצח את הצרפתייה (86) אמילי לואה החלשה 3:6, 4:6 והעפילה לסיבוב השלישי, ששם תפגוש את דינארה סאפינה הרוסיה המדורגת תשיעית בעולם.

שחר פאר תצטרך להשתפר מעט למפגש מול סאפינה. יריבתה הרוסייה לא כל כך מצליחה בטורניר ווימבלדוןȠלאחר שהצליחה להגיע רק עד הסיבוב השלישי, אבל מול שחר מצפה משחק לא פשוט ומעניין מאוד.

מערכה ראשונה: 3:6 לשחר פאר

פאר פתחה מצויין את המערכה ועלתה ליתרון 1:3. הצרפתייה חזרה וצמצמה ל-2:3. פאר המשיכה לעבור לעמדה בכירהĠיותר במשחק והובילה 2:5 מרחק משחקון מניצחון במערכה. הצרפתיה ניסתה לחזור וגנבה עוד משחקון, אבל פאר המשיכה במומנטום וניצחון - 3:6 מעולה. 

מערכה שנייה: 4:6 לשחר פאר וזכיה במשחק!

שחר פאר פתחה מצוәין את המערכה ושמרה על ההגשה (0:1). הצרפתייה הצליחה להשוות, אבל פאר מיד חזרה לעצמה (1:2). שוב פעם לואה הצליחה לצמצם ולהשוות (2:2), אבל פאר הצליחה שוב לשבור את ההגשה של היריבה וחזרה להוליך (2:3). 

הרוטינה חזרה על עצמה ושחר שמרה על יתרון מיߠמלי (3:4). שוב פעם אמילי יצרה מצב מאוזן (4:4), אבל במשחקון הבא שמרה על ההגשה והתקרבה עד כדי ניצחון משחקון (4:5) אחד מזכיה במשחק. 

זוגות גברים: רם וארליך שוב יצטרכו לחכות

כרגיל בטורניר עד כה, הצמד הישראלי אנדۙ רם ויוני ארליך נאלצו להפסיק את משחקם במצב 2:4 במערכה הרביעית, בעקבות השעה המאוחרת.

לאחר שהתאמצו רבות במשחק הראשון בטורניר, כעת מול הצמד סטיבן האס האוסטרלי והאטצ'ינס הבריטי, הם בפיגור 1:2 במערכות ויצטרכו להשוות את המערכה הנוכחית כדי להשוות אתȠהמערכות מול יריבם.

תמונה: רויטרס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק