מרין ממשיך בנתניה עד 2009

במכבי נתניה מרוצים מהבלם לואיס מרין והחליטו להאריך את חוזהו בעוד שנה בעקבות ההצטיינות העונה. דניאל יאמר אמר לשחקנים בעקבות האירוע אמש: אסור שיקרו מקרים כאלה, שיכולים לפגוע בקבוצה

יום שני 25 פברואר 2008
אשר גולדברג

מכבי נתניה החליטה להאריך את חוזהו של בלמה לואיס מרין לעונה נוספת. הבעלים דניאל יאמר בירך על החלטת של הצוות המקצועי שהגיעה לאחר המשך הצטיינותו של הבלם מקוסטה ריקה במשחק ביום ראשון מול האלופה בית"ר ירושלים. 

יש לציין כי בנתניה לא פחדו לעשות את המהלך על אף גילו של הבלם (33) והחששות שייתכן ויתקשה לשחק באותה רמה גם בעונה הבאה. מרין, כמו יתר שחקני ההגנה של הקבוצה יאלץ להמשיך להמתין לחזרתו מפציעה של אבי סטרול הפצוע, שהיעדרותו שיבשה את המערך ההגנתי של ראובן עטר במשחק האחרון בטדי. 

יאמר לשחקנים: "אתם המשפחה היחידה שלי"
יממה אחרי ההפסד לבית"ר ירושלים ערך מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, אסיפת שחקנים .

גם דניאל יאמר, נשיא מכבי נתניה, החליט לחזק את השחקנים והאווירה בקבוצה לאחר התקרית: "אתם המשפחה היחידה שלי בארץ, רק אתכם אני רוצה לנשק ולחבק. רק אתכם אני יוצא לבלות, ואני רוצה שזה ימשך ככה תמיד". 

יאמר המשיך: "אני לא רוצה שיהיו כעסים בין אשנים, ואם יש בעיות לא צריך לשמור בבטן, אלא לבוא ולדבר עליהן ובכך לפתור אותן. מילת המפתח כאן זה כבוד. מה שקרה אתמול מבחינתי, עלול להביא לוירוס לא בריא, שעלול לגרום מהפכה שתפגע בקבוצה ואסור שזה יקרה".

יאמר אף פירגן למאמנו: "יש כאן מאמן ענק, שעושה עבודה טובה. ראובן נתן יופי של טיפול למקרה אמש, והוא תמיד כאן עבורכם". לקראת המשחק הבא, יאמר המשיך לפרגן: "אם ננצח את אום אל פאחם ואף את בני יהודה אתן לכם מענק יפה ובונוסים. יש כאן אנשים יפים וטובים, וכל מי שנמצא כאן ימשיך בעונה הבאה".

עטר התייחס באסיפה על התקריות שארעו במהלך המשחק. כזכור  התעמתו ביניהם במהלך המשחק פרנסיס קיויו ואיתי שכטר, ובסיום המשחק לירן שטראובר ויחיאל צגאי. 

עטר אמר לשחקנים: "הכח שלנו תמיד היה המרקם החברתי ומה שקרה אתמול פגע בנו. מה שקרה בין קיויו לשכטר פגע בנו, קיויו פגע והעליב שחקן וזה חמור מאוד. כל המדינה ראתה ששחקן שלנו דוחף שחקן אחר. 

"אני מצפה שתכבדו האחד את השני. מותר לכם להעיר הערות בונות אחד לשני ולא הורסות. מי שצריך להענש יענש". עטר פנה לקיויו ואמר לו: "פה אתה לא מעיר לשחקנים ומי שיש לו את הזכות להעיר זה רק לי. לא ראיתי שמתנהגים ככה בגרמניה ולא מתנהגים ככה. אם מישהו יפגע במרקם החברתי הוא לא יהיה בקבוצה".

 קיויו התנצל על התנהגותו: "אני יודע שטעיתי, זה קרה בגלל הרצון שלי לנצח, אני מצטער שזה קרה ומבטיח שזה לא יקרה להבא". 

לאחר מכן העיר עטר לשטראובר על הויכוח עם צגאי. גם שטראובר הביע את התנצלותו בפני כל השחקנים על התקרית.  

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק