תשקיעו בשביל משחק וחצי

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, ביקר את שחקניו בבית המלון בת"א לקראת המשחק החשוב נגד מכבי פ"ת בגביע. שחר: רוני לוי צריך לקבל קללות בגלל שאתם לא מתאמצים?

יום שני 25 פברואר 2008
אשר גולדברג
מכבי חיפה השלימה את ההכנות לקראת המשחק שנחשב למשחק על עונה שלמה נגד מכבי פ"ת בגביע המדינה.

היום נערך האימון המסכם ולאחריו אסיפת שחקנים, שבסיומה נסעה הקבוצה לבית מלון "שרתון מוריה" בת"א. למאמן, רוני לוי ממשיך להיות ספסל קצר: ג'ובני רוסו פצוע, כך גם אלון חרזי, דקל קינן, רוני גפני, מור דהאן ( שבר באף) וטרם ברור אם המגן אייל משומר יוכל לשחק. לוי הורה להזעיק שני שחקני נוער, מגן ובלם, וככל הנראה יהיו אלה שניר משען וליעד אלמליח.

את ההפתעה עשה נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר שהגיע הערב לבית המלון. הנשיא, שייעדר משני המשחקים הקרובים לרגל נסיעה, אמר לשחקנים: "אני רואה את המשחקים האחרונים שלכם ו"מתפוצץ". אני יודע בדיוק מה כל אחד מכם מסוגל להפיק מעצמו ולתרום לקבוצה, ורואה כיצד אתם יורדים בסיום המשחקים.

"יש כאלה שאני רואה שהם סחוטים כלימון, אחרי שנתנו הכל ויש כאלה שיכולים להמשיך ולשחק שלושה משחקים נוספים, בקצב שהפגינו באותם משחקים".

"אנחנו מועדון שפעם חטף שער וידע להחזיר שלושה. היום רועדות לכם הרגליים אחרי כל גול. תקחו את עצמכם בידיים. את שני המשחקים הקרובים, מול מכבי פתח תקווה בגביע והרצליה בליגה, לא אראה בגלל עניינים פרטיים, אבל אני מצפה לשמוע מעבר לים שניצחנו בהם ושכל אחד מכם נתן 120 אחוזים מיכולתכם.

"מה קרה לכם? רוני לוי צריך לקבל קללות וקריאות נוראיות מהיציע בגלל שאינכם משקיעים הכל ? לא גמרנו את העונה. יש לנו מטרות, הגביע ולהגיע מה שיותר גבוה בליגה. מול פ"ת תתנו מאמץ של משחק וחצי, החצי על זה שלא התאמצתם מספיק במשחקים האחרונים.

"אסור לכם לשכוח שמכבי חיפה זה מועדון מפואר וכל ילד חולם להגיע ולשחק בו. אני לא רוצה לאבד את זה. יש לכם, מלבד מחויבות למועדון גם מחויבות לקריירה שלכם. קדימה, חבר'ה, תחזרו להפגין את המשחק הקבוצתי שהוציא לנו שם טוב וכבר בגביע תחזרו לעצמכם". 

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק