ישנן בנות, ישנן בנות

כדורסל נשים: שיקי פלח ובנות השרון השיגו ניצחון אדיר 56:71 מול אלקטרה רמה"ש, שנמצאת במשבר. אליצור רמלה מתקרבת בצמרת, לאחר שהביסו את אשדוד בחוץ. מכבי רמת חן גברה על חולון

יום שני 25 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

ליגת הנשים בכדורסל ממשיכה לסחוף: בנות השרון ממשיכות ביכולת המשכנעת ובהצדקת המקום הראשון, כאשר גברו הבנות 56:71 מול אלקטרה רמת השרון, שנמצאת במשבר לא אופייני.

מה עובר על שחקניות אלקטרה רמת השרון? כנראה שלא מעט. הבחורות של אורנה אוסטפלד איבדו ביטחון והובסו 71:56 אל מול בנות השרון. במחצית השנייה התפרקה אלקטרה ובנותה שרון רצו והגדילו את היתרון.  

וויליאמס תרמה 22 נק' ביחד עם רייט שקלעה 16 נק' בשורות בנות השרון. אצל המפסידות הצטיינה פרקינס עם 19 נק' ביחד עם קוקר שקלעה 16 נק'.

מאמנת אלקטרה רמת השרון, אורנה אוסטפלד ניסתה לצייר אופטימיות להמשך: "צריך להחזיר לשחקניות, לנסות ולעודד אותן. הם לא שכחו לשחק כדורסל, יש להן משחק בטורקיה ואולי משם תבוא הישועה". 

שיקי פלח, שעושה עבודת קודש בבנות השרון אמר: "צריך לבוא לפלייאוף עם מוטיבציה למשחק טוב. זה הדרך לנצח, צריך כעת לתת להן להבין לשמור על המקום הראשון. צריך לשמור על הביתיות. יש כאן בנות מספיק חכמות, שכיף לעבוד איתן ואני בטוח שהן יודעות מה צריך לעשות עכשיו. יש משחקים קשים, צריכים להיות מפוקסים בכל משחק". 


אורנית שוורץ, מבנות השרון: "ה היה ניצחון קבוצתי. אנחנו עובדות קשה. ידענו שזה משחק שיכול להוביל לדבר גדול בהמשך. היום אי אפשר לשנות הרבה, יש כאן הרבה מנטאליות. אנחנו צריכות להיות הרבה עקביות".

מיסטי וויליאמס: "התאמנו הרבה בריבאונד ובהגנה. זה הכל מתחיל משם. אני מרגישה טוב עכשיו, זה טוב עבורנו הניצחון".

אצל היריבה המושבת של אלקטרה, אליצור רמלה העניינים כרגיל. קבוצתו של אלי רבי השיגה ניצחון נהדר 73:101 מול מכבי אשדוד בחוץ. רמלה ממשיכה בקרב הצמרת ונצמדה עד נקודה מבנות השרון. ג'ונגון 21 ודורון 18 הוליכו את רמלה בנקודות, באשדוד: סאם 23 ו-ווקר עם 17 נק'. 

במשחקים נוספים גברה מכבי רמת חן 70:74 אל מול אליצור חולון. פרייס תרמה 23 נק' ביחד עם בראון 22 לזכות רמת חן. לאטה 27 נק' ביחד עם אטקינסון שקלעה 21 נק' לאשדוד. במשחק נוסף גברה הפועל תל אביב 95:107 על תל כביר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק