2

בלעדי: ראובן מועלם חושף הכול

בצל המחאה של יעקב בוזגלו, ראובן מועלם, הצד השני בסכסוך המתמשך מול האב, מתייחס לראשונה לתגובתו הסוערת של יעקב: "הוא היה צריך לתת לי לנהל את הפרשייה" וחושף פרטים חדשים על ההסכם עם משפחת בוזגלו

יום ראשון 29 יוני 2008
קרבצ'יק אביחי
זה היה שבוע לא קל למשפחת בוזגלו. המריבה המתוקשרת עם יעקב שחר, חוסר הוודאות לגבי עתידו של מאור וההפגנה של יעקב, לא עשו למשפחה טוב, אבל בעיקר השכיחו את המאבק הקשה שמנהל האב יעקב מול ראובן מועלם.

בראיון מיוחד ל-telesport  ראובן מועלם, המחזיק לטענתו באחוזים נכבדים מכרטיסו של מאור בוזגלו מגיב לראשונה על התגובה הזועמת של יעקב בוזגלו. כזכור לפני מספר ימים הסכים האב להחזיר הלוואה של 80 אלף דולרים ליעקב שߗר, אך סירב בכל תוקף לחתום על הסכם לפיו לא יוכל בעתיד לתבוע את מכבי חיפה על סעיף כזה או אחר.

ראובן מועלם בראיון עימו מדבר על הכול, ובעיקר מתייחס לדברי ההכפשה של יעקב בוזגלו בבית המשפט לפני שבועיים ("מועלם כל יום  פותח וסוגר עסק ߐחר. אני אחשוף מיהו"). לאחר שהסתיים הדיון בעניין צו המניעה אותו הגיש מועלם כנגד עסקת המכירה של מאור בוזגלו, יעקב בוזגלו פרק את תסכולו על איש העסקים מועלם וכינה אותו "איש עסקים כושל".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחӪ לתמונה

מועלם לא נשאר אדיש לדברי ההכפשה והבטיח לתבוע את בוזגלו: "למה לי להיגרר אחרי ההכפשות של בוזגלו, כמובן שאני שומר לי את הזכות ומקווה שיהיה לו הרבה כסף לשלם לי עבור ההכפשות כי הוא יצטרך להוכיח, איפה האנשים שߨעבים ללחם, איזו חברה אני סוגר כל שני וחמישי? ואם אין לי עשרה דולר בכיס".

איש העסקים מועלם, מתייחס למחאתו של יעקב ובטוח כי אם הוא היה מנהל את המשא ומתן, הכל היה נראה אחרת: "האבא היה צריך לתת לי לנהל את זה, ӕזה לא היה מגיע למצב הזה. צר לי שזה מה שקורה לו, לא נעים לי שאני רואה את המצב שלו, למרות שהוא רוצה את טובת מאור, אולי הוא מרגיש שהוא מקופח בעסקה שהוא עשה".

בנוסף לכך, האחרון מנסה להסביר, למה יעקב בוזגלו לא חושב שהוא צד בעסקה: "יעקב רӕאה שמאור פורח, ונכון להיום שווה הרבה מאוד כסף, אז הוא אומר לעצמו בוא נוציא את ראובן מועלם מהעסקה. למרות ששילמתי את מלוא התמורה, הוא גילה שמדובר בכסף גדול ופשוט ניסה להוציא אותי מהתמונה".

במהלך הראיון, ראובן מועלם הציג לנו את המסמכים, שמוӛיחים לטענתו כי זכויות הניהול של מחצית כרטיסו של מאור בוזגלו שייכות לו.

אגב, מועלם מספר גם שהוא מחזיק בכרטיס השחקן  של שני אחיו הנוספים של מאור.

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

עۨיכת וידאו: אביחי קרבצי'ק

תגובות

טלספורט בפייסבוק