שכרו של גיא פניני יוכפל

בירושלים מודעים למערכת היחסים החמה בין השחקן לצביקה שרף ויעשו את הכל להשאיר אותו באדום. גם עזיבתו של דן שמיר לצסק"א עלולה להוות בעיה. הערב: ירושלים בטורקיה תנסה לשמור על יתרון 15 הנקודות

יום שלישי 26 פברואר 2008
שלמה חסיד

בהפועל ירושלים הוחלט להכפיל את שכרו של גיא פניני, במטרה לפתות אותו להישאר בקבוצה. פניני, ממצטייני העונה של ירושלים, מרוויח כשמונים אלף דולר לעונה  ובירושלים יציעו לו שכר כפול, בחוזה לשלוש שנים, על מנת לנסות ולהשאיר אצלם את הטאלנט. שיחות ראשוניות בין שני הצדדים כבר מתקיימים.

בירושלים יודעים היטב שמאמן מכבי, צביקה שרף, טיפח את פניני אצלו בנבחרת, ובין שני הצדדים קיימת מערכת יחסים קרובה, מה גם שפניני בוגר מחלקת הנוער של מכבי  והוא גדל בצלם של שמעון מזרחי ומוני פנאן, שעוקבים אחרי התפתחותו. גם באירופה יש לא מעט קבוצות שהשם של השחקן הצעיר מופיע בפנקסים שלהם.

לפניני חוזה לשלוש שנים בירושלים, שמסתיים בקיץ הבא, אך  יש לו אפשרות להשתחרר בקיץ לקבוצה מחו"ל. בירושלים הוחלט לנסות ולהקדים תרופה למכה, בתקוה שהשחקן, שמרגיש בקבוצה כמו בבית, יסכים לחתום על חוזה חדש.

גם חוסר הודאות במעמדו של דן שמיר לא תורם לשקטץ. דן שמיר עשוי לעבור בקיץ לצסק"א מוסקבה כעוזר המאמן של דיוויד בלאט, באם בלאט יזכה בתפקיד. אם לא יעבור לרוסיה, צפוי שמיר  להמשיך בתפקידו. גורם בכיר בקבוצה אמר: "יש אפשרות ששמיר יעבוד בשנה הבאה כעוזרו של דיוויד בלאט בצסק"א מוסקבה. אחרת הוא ימשיך פה כי אנחנו מרוצים ממנו".

שמיר קיבל על יריבתו הערב (19:30) , בשיקטאש, מידע רב משני חבריו דיוויד בלאט וויל  סולומון. ירושלים תנסה לשמור על פער של 15 נקודות כדי להעפיל לשלב הבא ביול"ב קאפ. סולומון, שמככב בפנרבחצ'ה אולקר אמר לקראת המשחק: "אני מקווה שירושלים תעבור. יש לה יתרון של 15 נקודות וזה יפה, אבל לא בטוח שמספיק. לא רק ששייחקתי בקבוצה וסייעתי לה לזכות בגביע היול"ב, אני גם אוהב את דן שמיר וחושב שהוא מאמן מצוין".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק