הפעם: סאן אנטוניו ויוסטון

כמו תמיד טלספורט כאן בשלבילכם גם בליגת הנשים הטובה בעולם ונמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים.

שבת 28 יוני 2008
מערכת TELESPORT

כמו תמיד בטלספורט אנו כאן בשבילכים ביחד עם ליגת הכדורסל הנשים הטובה ביותר בעולם ונמליץ לכߝ על הדרך הטובה להצליח בהימורים השונים.

משחק מס' 46: יוסטון קומטס - אינדיאנה פיבר

יוסטון פתחו את העונה בצורה רעה מאד, קבוצת הנשים הפסידה שבעה משחקים מתוך שמונת המשחקים הראשונים של העונה. הקבוצה התאוששה והצליחӔ לחזור עם חמש ניצחונות מתוך שש מתוכם שלושה ברציפות. 

האינדיאנה פיבר מגיעות למשחק עם מאזן של 7:7 ולאחר הפסד לניו יורק ליברטי ביום שלישי האחרון לאחר שלוש הערכות. ההימור שלנו לגבי המשחק הזה הוא ניצחון של יוסטון שמגיעה בתקופה טובה לאחר החזרהĠלרצף נצחונות יפייפה וינצלו את העייפות של שחקניות אינדיאנה מהמשחק הארוך מאד מול הליברטי. ההימור: 1 ביחס: 1.8

משחק מס' 44: סאן אנטוניו סטארס  - מינסוטה לינקס


לאחר עליות וירידות בפתיחת העונה של מינסוטה הצליחו שߗקניות הקבוצה לייצב את השורות. הלינקס יירצו להשיג רצף של שלושה נצחונות רצופים והם ינסו לעשות זאת מול סאן אנטוניו לה מאזן דומה.

מינסוטה הפתיעה את כולם בפתיחת העונה כאשר ניצחה את חמשת משחקיה הראשונים אבל מיד חזרה לעצמה עם חמישה הפסדים ומאזן של 8:6. סאן אנטוניו אומנם אם אותו מאזן אבל עשתה זאת בדרך ההפוכה ונמצאת כרגע בתקופה מצויינת לאחר חמישה נצחונות רצופים.

ההימור שלנו לגבי המשחק הזה הוא ניצחון של סאן אנטוניו בבית שימשיך את התקופה המצויינת של הקבוצה. ההימור: 1 ביחס: 1.8
בהצלחה למהמרים

תגובות

טלספורט בפייסבוק