עזרן נקנס ב-5,000 דולר

חלוץ מכבי ת"א הוענש בעקבות איחורו לאסיפה הבוקר. העונש לשחקנים: צפייה בהפסד לשמשון. בכיר במכבי ת"א שוחח עם אלכס שניידר ואמר: אלכס הבין שצריך להחליף את כל הקבוצה

יום רביעי 27 פברואר 2008
אשר גולדברג
 חלוץ מכבי ת"א, יניב עזרן, הועמד היום לועדת משמעת פנימית, עקב איחורו לאסיפת השחקנים שכונסה הבוקר.

ועדת המשמעת החליטה לקנוס את עזרן בסכום של 5,000 דולר בפועל וכן קנס על תנאי בסך של 15,000 דולר.

המשחק בשבת מול סכנין (19:30, בלומפילד) יהיה האחרון במסגרת הסיבוב השני, אחריו יקבע סדר המשחקים של הסיבוב השלישי העונה, עפ"י מיקומי הקבוצות.

במידה ומיקום הקבוצות בטבלה יישאר בעינו, תארח מכבי ת"א בפתיחת הסיבוב השלישי את היריבה העירונית לדרבי תל-אביבי.

שחקני ההרכב ערכו את החימום ואחריו אימון שחרור בעוד שאר שחקני הסגל ערכו אימון מלא.

קשר הקבוצה יוסי שבחון, אשר נעדר משני משחקי הקבוצה האחרונים בשל פציעה, המשיך להגביר את קצב האימונים והתאמן עם חבריו.

בימים האחרונים עבד שבחון באופן אינטנסיבי עם מאמן הכושר טיבריוס דראו שהעביר לו אימונים אישיים.

 

 

העונש: צפייה במשחק שוב

שחקני מכבי תל אביב עברו  בוקר קשה במיוחד לאחר ההפסד אתמול לבית"ר שמשון תל אביב. השחקנים הוזמנו כבר בשמונה וחצי בבוקר לקרית שלום וצפו שוב בכל 120 הדקות אתמול.

מאמן הכושר הצרפתי, טיבריוס דראו, הכין לשחקנים אימון כושר במיוחד לקראת מאבקי התחתית וזאת לאחר שמכבי איבדה כל סיכוי להשיג כרטיס לאחד המפעלים באירופה.
 
הלם גדול היה במכבי תל אביב לאחר ההפסד לבית"ר/שמשון ת"א. עשרות מאוהדי הקבוצה המתינו בסיום המשחק ליד חדר ההלבשה של הצהובים וקיללו את השחקנים, ובמיוחד את המאמן ניר לוין.

לוין אמר כשיצא: "הפסדנו רק בגלל היהירות שלנו. אין הסבר אחר. אנחנו קבוצה יותר טובה, אבל הגענו לא מוכנים וגאים מדי בעצמנו".

בכיר במכבי תל אביב שוחח עם הבעלים אלכס שניידר וסיפר לו אודות האירועים בשכונת התקווה. הבכיר אמר ל-TELESPORT: "שניידר הבין הכל. צריך לפרק את הקבוצה הזאת ולבנות אותה מחדש והוא מוכן לכל שינוי".

עוד הוא הוסיף: "שניידר מבין שצריך להחליף את הצוות המקצועי ואת מרבית השחקנים כולל השחקנים הזרים במידת הצורך. הוא מוכן לפתוח את הארנק והוא מבין שמה שקרה הוא ביזיון גדול".

המילה ביזיון חזרה רבות אצל אנשי מכבי תל אביב שהזכירו גם את התבוסה 4:0 להפועל עכו לפני שנתיים, אלא שאז עכו שיחקה בליגה הלאומית והפעם מדובר בקבוצה מהליגה הארצית.

בבית"ר/שמשון כמובן צהלה ושמחה. המאמן יפתח הלוי אמר ל-TELESPORT: "האמת שחשבתי שהמשחק יסתיים ב-0:0. לדעתי מכבי ת"א לא האמינו שננסה לתקוף אותם בדקות האחרונות ולכן הם הפסידו. אנחנו ידענו שאפשר לנצח את מכבי".

כובש שער הניצחון, אדם מזרחי, אמר בסיום: "אני מקווה מאוד שאצליח להתאפס על עצמי. ידעתי שיש סיכוי כי צריך להודות שמכבי ת"א בתקופה לא טובה וניצלנו זאת".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק