לוזון ישקם, בכח ובמח

מכבי פ"ת במשבר עמוק. האוהדים קוראים לפיטורי המאמן גיא לוזון, שמצידו כבר מתכנן מודל שיקום אחרי שעוד עונה של הקבוצה נישרפה

יום רביעי 27 פברואר 2008
אשר גולדברג
בשבת תארח מכבי פ"ת ב-"אורווה" את קבוצת מ.ס. אשדוד, אחרי שהלכה לה עוד עונה עם ההדחה מגביע המדינה. שחקן בקבוצה אמר על כך: "יורד גשם וקר, כך שאי אפשר אפילו ללכת לים".

הקבוצה נמצאת בשיא המשבר שלה, השחקנים על-פי ראשי הקבוצה והמאמן איבדו את חדוות המשחק ואת ההתלהבות שכה איפיינה אותם. הליגה בורחת גם למאמן גיא לוזון והלחץ נגדו מכיוון האוהדים תופס תאוצה.

האוהדים קיללו את המאמן וקראו לו להתפטר לאלתר אחרי ההפסד בגביע למכבי חיפה, אך גיא לוזון חושב אחרת: "המצב אינו טוב, הקבוצה עוברת תהליך שאינו זכור במועדון. צריך להחזיר את הדברים למסלול ויש בי את הכוחות והיכולות לכך. זה יעשה גם בכח וגם במח".

לשחקנים ברור שחלקם הגדול אינו מתוכנן להישאר בעונה הבאה, עונה שמובטחת לגיא לוזון. הזרים פליקס אובוקה, ננאד סאביץ', בלסינג קאקו והירקלי ג'אפרידזה לא ימשיכו. מבין הישראלים, אמורים מספר ותיקים לסיים את דרכם, ביניהם הקפטן מוראד מגמדוב שייתכן ויחליט על שנת פרישה.

בסיום המשחק אמר גורם בכיר במועדון: "צריך משהו שיחזיר את השחקנים למסלול. המאבק על מקום בגביע אופ"א כבר לא אטרקטיבי כמו לפני שנתיים שלוש".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק