נתראה בליגת העל

כך אמר דניאל יאמר לאנשי אום אל פאחם לאחר המשחק הדרמטי בגביע. המאמן המפסיד סמיא עיסא: " אני מאוכזב מפני שהובלנו שלוש פעמים. אני חושב שלא נפלנו מנתניה"

יום רביעי 27 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
בסיום הדרמה הגדולה בנתניה והעפלה של מכבי נתניה לשלב שמינית הגמר, ניסו אנשי נתניה להרגיע את אנשי אום אל פאחם.  

הבעלים של נתניה, דניאל יאמר,  אמר לאחר המשחק: "שיחקנו מול יריבה חזקה ששיחקה ברמה של ליגה לאומית וליגת העל. אמרתי לשחקני אום אל פאחם שעוד מעט נראה אותם בליגה שלנו. לגביע חוקים משלו, בכל מדינה יש בכל שנה הפתעות במשחקי הגביע אני מודה לאל שהמשחק הזה מאחורינו. לגבי המשחק הבא, אף אחד לא שואל אותי את מי אני רוצה, אני מקווה שנשאר כמה שיותר במפעל הגביע אחרי שעפנו בסיבוב הראשון בעונה שעברה". 

לגבי העובדה שיאמר הלהיט את הקהל במהלך בעיטות ה-11 מטר, אמר יאמר: "אנחנו קבוצה משפחתית והמטרה שלי היתה לעודד את כולם ולתת לכולם כוח". יאמר התייחס לנושא המשך עבודתו של המאמן ראובן עטר בעונה הבאה ואמר: "אין לי מועמד אחר ובכל מקרה הוא עושה עבודה מצוינת. רק בשבת הקרובה אנחנו מסיימים את הסיבוב השני, אבל בכל מקרה אני רוצה לראות כמה שיותר משחקים לפני שאני מקבל את ההחלטה".


מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, :"אני שמח שעלינו והעיקר התוצאה. זו היתה דרמה גדולה ואום אל פאחם יכולה להרגיש מקופחת". 

מאמן אום אל פאחם, סמיא עיסא: " אני מאוכזב מפני שהובלנו שלוש פעמים. אני חושב שלא נפלנו מנתניה, הצלחנו להניע את הכדור ולשחק את המשחק שלנו. רק בגלל טעויות שעשו שחקני ההגנה שלנו איבדנו את היתרון. במחצית אני אמרתי לשחקנים שנלך על השער השני, והאמנתי שננצח. 

על הלחץ אמר עיסא:  "אמרתי לשחקנים לבעוט חזק בפנדלים, אבל הם לא הקשיבו לי ובגלל זה הם בליגה א'. למרות הכול אני מאוד גאה בשחקנים ובמשחק הקבוצתי שהצגנו

איתי שכטר שכבש את הפנדל האחרון: "קודם כל אני רוצה להחמיא לאום אל פאחם, היא הציגה יכולת גבוהה מאוד וממש לא שייכת לליגה א'. בקשר לפנדל האחרון, אמרתי לדניאל יאמר לפני כן שאני יכריע את הפנדלים ואני שמח שהצלחתי".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק