הספורט ניצח ולא הגזענות

גביע המדינה: יו"ר בני סכנין, מאזן גנאים היה מאוכזב מההפסד אבל מאושר מהתפאורה: הכדורגל האמיתי זה הדו קיום. קאלה: רואים תוצאות על המגרש. לוי: חוויה של כדורגל

יום רביעי 27 פברואר 2008
אשר גולדברג

מאוד קשה לפרש את הרגשות והתחושות מצד שתי המחנות לאחר המשחק. בית"ר ירושלים אומנם ניצחה, אבל בני סכנין הותירה מעין פיספוס ותחושות אמביוולנטיות לאחר המשחק.

המאמן המנצח, יצחק שום: "לא היה איכפת לי אם היה מסתיים ב-90 דקות, אני שמח גם על כך. לא נשכח כי ב-10 הימים האחרונים שיחקנו לא מעט משחקים וניצחנו. בליגה אנחנו נמצאים איפה שצריך, בגביע הולך לנו. הלוואי שנמשיך כך".

לקראת ההמשך: "אני חושב לעבור עוד שלב. היום היה קשה, היה משחק מעניין. פנדלים זו חוויה עבור הקהל". על שוער הקבוצה: "כל הכבוד לו, אנחנו אף פעם לא יצאנו חוצץ מולו. הוא שוער טוב לפני וגם אחרי טעויות לפעמים".

המאמן המאוכזב, אלישע לוי: "השחקנים נתנו הכל. חצי ראשון היה של בית"ר, חצי שני שלנו. ראינו קבוצות שנתנו הכל כדי לנצח. הגענו לפנדלים, הראנו שיש לנו מה למכור. 

"הפסדנו בפנדלים, נמשיך הלאה, זה המשחק. חוויה של כדורגל. שתי הקבוצות בדקות האחרונות בהארכה לא הגיעו להזדמנויות".

גיבור הניצחון, טברטקו קאלה: "זה היה מצב לא קל, אחרי הרבה החמצות לחזור ולנצח. אני עובד קשה מאוד. כשעובדים קשה באימונים, רואים תוצאות על המגרש. אני רוצה להודות לשגיא שטראוס, לשחקנים ולקהל הנפלא".

היו"ר המחוייך של סכנין, מאזן גנאים, שלמרות ההפסד עדיין המשיך ולחייך כהרגלו: "אני גאה בשחקנים, בצוות המקצועי. זה הכל עניין של מזל, היה ערב ספורטיבי אמיתי. הוכיחו כולם שאפשר בלי גזענות, בלי אלימות.

"זה הכדורגל האמיתי. כל מי שצפה כאן נהנה. הקהל נפלא כאן והשחקנים מצויינים מצד שתי הקבוצות. החלום שלנו זה עדיין אירופה. בשנה הטובה הזו, נאבק על אחד המקומות לאירופה. אליפות זה חלום, אבל נהיה ריאליים המקום השלישי והרביעי בהחלט אפשרי".

שוער סכנין, מאיר כהן: "פעם שעברה נגד בני יהודה, שיחקנו טוב הצלחתי לעצור וזה עבד. המזל עבד לבית"ר. היינו גברים, שיחקנו ללא 4 שחקני הרכב, שהם משמעותיים לקבוצה. 

"שיחקנו יותר טוב מבית"ר, הבדלי הכסף לא השפיעו. אני שמח שנתנו פייט ונמשיך בליגה. אם אנחנו לא תוקפים נגד בית"ר, אז נחטוף. היה קשה לבית"ר נגדנו, אין מה לעשות המזל היה לטובת בית"ר היום". 

מאור בוזגלו: "לפעמים כובשים לפעמים מפספסים, זה הכדורגל. אני תמיד אחשוב שאני פנדליסט הטוב בעולם, אבל זה בשבילי. חיזקנו אחד את השני, הראנו אופי חזק מאוד והראנו כי סכנין יכולה לשחק 120 דקות. אירופה זה חלום דרך הליגה, נמשיך לעבוד קשה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק