ניצחון ענק לאנדיוני

ווימבלדון 2008: אנדי רם ויוני ארליך השלימו מהפך ששמור רק להם, אחרי שפיגרו כבר 2:0 ועלו לרבע הגמר (6:4, 7:6, 6:7, 3:6, 4:6) את הזוג הצרפתי, בנוטו ומהוט

יום שני 30 יוני 2008
מערכת TELESPORT
יום מאושר לצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך, לאחר שהשיגו כהרגלם בשנים האחרונות ניצחון אדיר בקנה מידӔ בינלאומי (6:4, 7:6, 6:7, 3:6, 4:6) 2:3 במערכות את הזוג הצרפתי, בנוטו ומהוט, לאחר שפיגרו כבר בשתי מערכות. 

האמונה של הצמד חמד הישראלים הותירה אותם בתמונה. לאחר המשחקים הקשים האחרונים, גם הפעם לא חל שינוי מהותי בתחילת המשחק, אבל קור הרוח והחיבור היוצא דופן בין צמד הטניסאים הוכיח את עצמו בשנית.

מהלך המשחק:

כהרגלם בטורניר עד כה הפסידו רם וארליך את המערכה הראשונה, הפעם 4:6 לבנוטו ומהוט.
המערכה השנייה נפתחה רע גם כן כשאנדי ויוני נשברים גם הפעםĠעם פתחת המערכה והזוג הצרפתי שומר על ההגשות. בתוצאה של 5:4 ומשחקון שיכל להכריע את המשחק לטובת הצרפתים, אנדי רם ויוני ארליך שוברים וחוזרים למשחק, 5:5.

לאחר השבירה ויתרון 5:6 היה נראה כי הצמד הישראלי בדרך להשוות את התוצאה, אך בשובר השיויון הצרפתۙם התעלו על עצמם כמו שהיה לכל אורך המשחק וניצחו את שובר השיויון 7:4 ועלו ל-0:2 במערכות.

במערכה השלישית הזוגות שמרו על ההגשות שלהם ובשובר השיויון אנדי ויוני הצליחו לשבור ולנצח 5:7 ולצמק ל-1:2 במערכות. אנדיוני המשיכו במגמה החיובית ובפתיחת הߞערכה הרביעית שמרו על ההגשה ולאחר מכן שברו, וכעת ביתרון 1:3 במשחקונים. אנדי ויוני שמרו על המשחקונים וניצחו את המערכה 3:6 והזוגות נכנסו למערכה חמישית.

בהמשך היום תשחק שחר פאר מול אלנה דמנטייבה. פאר תשחק גם במשחק הזוגות עם ויקטוריה אזרנקה מול דינרה סאפינה ואגנס סבאי, במשחק שהחל במוצ"ש והופסק בתוצאה בו מוליכה פאר עם זוגתה בתוצאה 0:1 במערכות.

המערכה החמישית הייתה צמודה ביותר כשאף זוג לא הצליח לשבור את הגשות הזוג השני,לתוצאה 4:4, אז הצליח הזוג הכחול-לבן לעלות ליתרון 4:5 דוקא בהגשות של הצרפתים.
אז הגיע משחקון הגשה של אנדי רם, וידם של הצמד הישראלי הייתה על העליונה כשהם מנצחים 4:6 במערכה המכרעת.

הפתעת היום לבנתיים היא ילנה יאנקוביץ המדורגת שלישית בטורניר שהודחה על ידי טמרין התאילנדית בתוצאה 3:6 2:6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק