שעייה מנע את פיטורי לוין

במכבי תל אביב ניסו לבצע זעזוע - הסכם על עזיבת המאמן לוין. המנכ"ל עוזי שעייה החליט להמתין למשחק בשבת נגד סכנין ולהעניק ללוין הזדמנות אחרונה

יום חמישי 28 פברואר 2008
אשר גולדברג
מנכ"ל מכבי תל אביב עוזי שעייה, עצר מהלך דרמטי, בו הייתה כוונה להיפרד מהמאמן ניר לוין. את המהלך ניסו להוביל מקורבים לאלכס שניידר. שעייה החליט כי בהיעדרו של אביב בושינסקי, שאמור לשוב מביקור פרטי בקנדה, יש לעצור ולמנוע את המהלך.

במכבי תל אביב ימתינו למשחק בשבת בבלומפילד נגד בני  סכנין, משחק שהוגדר ככזה ש"חובה לנצח בו". בקבוצה בדקו ומצאו שאין עכשיו שןם מאמן פנוי, בעל שיעור קומה שיכול מיידית לתפוס פיקוד. הפסד לבני  סכנין, יוריד מסך על הקדנציה של ניר לוין עקב חשש גדול שהקבוצה תרד ליגה. 

אגב, אלכס שניידר שהיה אמור להגיע בהפתעה ולצפות בדרבי נגד הפועל תל אביב, בפתיחת הסיבוב השלישי, לא יגיע לישראל, נכון לעכשיו.

כל שחקני מכבי תל אביב ואנשי הצוות המקצועי, עקבו אחרי משחקה של בני  סכנין נגד בית"ר ירושלים. שחקן במכבי תל אביב אמר : "בני -סכנין קבוצה חזקה ששחקניה אינם מפסיקים לרוץ. אני לא זוכר מתי ניצחנו את בני  סכנין. איש לא רוצה לחשוב מה יקרה, אם נפסיד בשבת פעם נוספת".
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק