כולם היום ספרד

גם בקטאלוניה חגגו את אליפות אירופה של נבחרת ספרד. עשרות אלפים צבאו את רחובות מדריד ועודדו ללא הרף את אוטובוס האלופים. אראגונס: אני מתרגש כמו ילד

יום שני 30 יוני 2008
מערכת TELESPORT
מאות אלפי אוהדים נלהבים ליוו את אוטובוס אלופת אירופה ברחבי מדריד, ספרד ושלל שחקניה והעומד בראשה, לואיס אראגונס, שזכו לאחר 44 שנות יובש. 

חגיגה כזו לא זכורה לזקני העיר. הלחץ בפאתי הרחובות של מדריד, עיר הבירה של ספרד, לא נראו כבר מעל עשור. מאמן נבחרת ספרד בן ה-69, לואיס אראגונס ושוער אלופת אירופה, איקר קסיאס היו הראשונים שיצאו מהמטוס בשדה התעופה ושרו "קאמפיונה" (אלופים). 

כזכור, נבחרת ספרד זכתה ביום ראשון בליۜה באליפות אירופה, לאחר ניצחון 0:1 מול גרמניה בזכות שער של פרננדו טורס. 

"אני מאוד מתרגש היום, כמו ילד קטן" - העביר אראגונס את התחושות שמתחוללות בתוך גופו. השחקנים וכל הצוות של הנבחרת נסעו על גבי אוטובוס פתוח ללא גג ואלפי האוהדים צרחו ושאגו, עוד לאחר הלילה הארוך שעברו. 

בתקשורת הספרדית בכלל חגגו. זה נראה כאילו כל הזרמים בספרד חרטו ברית למען המטרה העליונה. גם בקטאלוניה, שנחשב לחבל נפרד, זכו לפרגן לנבחרת: "ספרד באקסטזה. זה לא נראה כל יום. סוף סוף עשינו זאת.&nŢsp;

"זו הנבחרת הכי גדולה שיש. זכינו בצדק. ניצחנו עם שחקנים צעירים ומיוחדים. זה משהו מיוחד שיזכר לא מעט זמן". התייחסו במרבית התקשורת הספרדית שלוו את אלופת אירופה.

תמונות: רויטרס.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק