ליגת העל זו שחיתות

יניב אברג'יל שכיכב אתמול במדי אום אל פאחם: בליגת העל משחק רק מי שנמצא במדורי הרכילות, מבלה בדיסקוטקים ודואג שיצלמו אותו עושה דאווינים בכל מיני מקומות מסריחים

יום חמישי 28 פברואר 2008
שלמה חסיד

 יניב אברג'יל חלוץ הפועל אום אל פאחם שכבש צמד במשחק נגד מכבי נתניה מרגיש פספוס ביום שאחרי ההדחה בתום קרב בעיות עונשין מ-11 מטרים. אבל יותר מכל לאברג'יל יש מסר ברור לחבריו בליגה הראשונה.

אברג'יל המתוסכל אמר היום ל-TELESPORT "לא רק אני מרגיש פספוס אלא כל המגזר מרגיש פספוס אני חושב שהקבוצה שלנו קיבלה הרבה סימפטיה כדי שתהיה עוד סינדרלה. לא היינו רחוקים בכלל להעיף קבוצת צמרת מליגת העל ולחשוף את הבלוף".

איזה בלוף?

"הבלוף של השקר והשחיתות בכדורגל הישראלי שבו כל שחקן שיש לו סוכן טוב יכול לקבל חוזה בכל קבוצה ובכל סכום ומי שלא מקורב לצלחת הולך לשחק באום אל פאחם. כמוני".

אתה מתוסכל מזה?

"תאמין לי שאני לא מתגעגע בכלל לליגת העל.  אני בן 30 טוב לי פה  ואתמול  כל עם ישראל ראה מה אני שווה".

יש לך מקום בליגת העל?

"אני שחקן של 12 שערים לפחות בשנה בליגת העל ואם אני לא שם זה כבר אומר הכול, אבל תאמין לי טוב לי באום אל פאחם אני מרגיש כאן מצוין.  היה לי מספיק מליגת העל והדבר האמיתי קורה בליגות הקטנות".

מה זאת אומרת?

"פה אין אלופה עם פער של 15 נקודות כבר בחודש מרץ.  כאן הכדורגל האמיתי.  תאמין לי, לא רק אני,  גם עוד הרבה שחקנים בליגה הזאת יכלו לשחק בליגת העל אבל שם משחק רק מי שנמצא במדורי הרכילות, מבלה בדיסקוטקים ודואג שיצלמו אותו עושה דאווינים בכל מיני מקומות מסריחים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק