0

אנדיוני הודחו מווימבלדון

אנדיוני סיימו את דרכם בווימבלדון אחרי שהפסידו לצמד ההודי-צ'כי, פאהס וליהנדר בשלוש מערכות בלבד: 6:3,6:3,6:3. המצד הישראלי נראה רע לאורך כל המשחק ולא הצליחו לשבור את חבטות הפתיחה של היריבים ולו פעם אחת

יום שלישי 01 יולי 2008
מערכת TELESPORT
 לאחר שגברו אמש̠על הזוג הצרפתי בנוטו ומהוט בתוצאה 6:4 7:6 6:7 3:6 4:6 והשלימו קאמבק מדהים בשנית מפיגור 0:2 במערכות, מתמודד כעת הצמד הישראלי מול לוקאס דלוהי הצ'כי וליאנדר פאהס ההודי.

המערכה הראשונה נפתחה כהזוגות מצליחים לשמור על ההגשות שלהם שדווקא אנדי ויוני היו קרובים לאפשרות שבירה אך רם פספס את הכדור והזוג הצ'כי-הודי שמר על ההגשה.

המערכה השישית החזירה אותנו למשחקים הקודמים של אנדי ויוני בטורניר, אז הם נשברו במהלך המערכה הראשונה. הפעם זה לא קרה במשחקון הראשון, אבל יכולת לא טובה של הזוג הישראלי הוۑילה לשבירה ראשונה במשחק, 2:4. הצמדים שמרו על ההגשות שלהם עד לסיום המערכה, שכמו במשחקים עד כה אנדי ויוני מאבדים את המערכה הראשונה. 6:3.

במשחקון החמישי במערכה השנייה בתוצאה של 2:2 יוני ארליך עם 2 שגיאות כפולות איפשר לצמד הצ'כי-הודי 3 נקודות שבירה והם שברו על האפס וב-8 נקודות רצופות והם ביתרון 3:2 גם במערכה השניה. גם המשחקון השישי הסתיים על האפס ואנדייוני בפיגור 2:4. אנדיוני לא הצליחו לשבור את הצמד הצ'כי- הודי ואיבדו גם את המערכה השניה. 6:3 לצ'כי-הודי.

המערכה השלישית נפתחה  בריצת 3:0 לפאהס ודלוהי, כשהם שוברים את ההגשה של אנדי-יוני.
אנדי-יוני נקלעו לפיגור 4:1, ואז רם הצליח לשמור על חבטות הפתיחה שלו, והפער צומק ל-4:2.
זו לא הייתה נקודת מפנה, והישראלים לא הצליחו לשבור את חבטות הפתיחה של היריבים ונקלעו ל-5:2. בסיום, ניצחוĠהצ'כי וההודי גם את המערכה הזו בתוצאה 6:3.

בניגוד למשחקים הקודמים רם וארליך לא הצליחו לעשות קאמבק כשהם עם הגב לקיר. הצמד הישראלי יכול לרשום לעצמו אכזבה אך הוא יכול לסכם את הטורניר כמוצלח, כאשר הוא היה רחוק רק שלב אחד מהישג השיא שלו בווימבלדון ەהציג טניס מהנה שכלל קאמבקים מדהימים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק