ממשיכים בשבדיה

הליגה השבדית ממשיכה כשמאלמו המאכזבת תארח את ליונגסקילה מהתחתית, והלסינבורג וגאיס, שתי קבוצות תיקו טיפוסיות, ייפגשו גם הן

יום חמישי 03 יולי 2008
מערכת TELESPORT

הגם הפעם טלספורט ממשיך להמצליץ לכם על ההימורים האידיאלים בווינר והפעם: מאלמו מארחת את ליונגסקילה והלסינבורג מארחת את גאיס, בליגה השבדית.

משחק מספר 72: מאלמו- ליונגסקילה

מאלמו היא אחת הקבוצות החזקוӪ והמפוארות בליגה השבדית. לישראל היא מוכרת בעיקר בזכות ההדחה המופרסמת של מכבי חיפה לפני כשלוש שנים. אך העונה הנוכחית לא מאירה פנים למאלמו, שממוקמת במקום השביעי במרחק של 11 נקודות מהמקום הראשון.

הניצחון האחרון של מאלמו היה בחודש מאי, מול אורברו בחוץ (3:0). מאז הספיקה להשיג תוצאת תיקו ולהפסיד פעמיים. עד כה, ניצחה מאלמו העונה 4 פעמים, פעמיים מתוכם בבית. למרות העונה העגומה, מאלמו לא הפסידה בבית עד כה.

מנגד, ליונגסקילה ממוקמת במקום ה-13, מרחק של 3 נק' מהמקום האחרון. הניצחון האחרון של הקבוצה היה בחודש אפריל, וכמו שזה נראה עכשיו, ליונגסקילה היא אחת הפיבוריטיות לרדת ליגה. מתוך חמשת משחקי החוץ שלה העונה, היא הפסידה ארבעה וניצחה אחד.

מאלמו המאכזבת, יודעת שהיא חייבת לחזור לנצח בעונה הכה עגומה מבחינתה ואין לה הזۓמנות טובה יותר מאשר בבית מול קבוצה חלשה כמו ליונגסקילה. מאלמו תעשה זאת כמעט בודאות.

ההימור: 1 היחס: 1.25


משחק מספר 76: הלסינבורג- גאיס

כ
כמו מאלמו, גם הלסינבורג לא מרוצה מפתיחתĠהעונה הנוכחית. הלסינבורג מדורגת במקום השישי, במרחק 9 נקודות מהפסגה. דווקא בשני המשחקים האחרונים, ניצחה הלסינבורג. במשחק האחרון כבשה שלושה שערים בחוץ מול טרלבורג בניצחון 1:3. הקבוצה ניצחה בשניים ממשחקי הבית שלה ולא הפסידה אף אחד.

מנגד, מגיעה גאיס שנמצאת במקום העשירי, בחוף מבטחים מפני הירידה. מצד שני, הקבוצה רחוקה משמעותית מקבוצות הצמרת. גאיס לא ניצחה העונה בחוץ, אך נתון מעניין ביותר הוא שגאיס היא "מלכת התיקו" בליגה השבדית. 6 מתוך 11 המשחקים, סיימה הקבוצה בתיקו והיא הפסידה סה"כ פעӞיים, עד כה. בשבעת המשחקים האחרונים היא לא הפסידה.

הלסינבורג סיימה 3 מתוך חמשת משחקיה הביתיים בתיקו, וזהו משחק טיפוסי שיסתיים בתיקו.

ההימור:X היחס: 3.35

תגובות

טלספורט בפייסבוק