הכח שלי מגיע לשמיים

מאמנה של מכבי חיפה, רוני לוי ספג קללות מהקהל ונזרקו עליו חפצים, אך הוא מתחזק מהביקורת שמטיחים ומתכונן להמשך: יש אתגר לעוד כמה שנים כאן. פרדי דוד: מרוצה מהתוצאה. איתמר ניצן: מקווה להמשכיות

שבת 01 מרץ 2008
אשר גולדברג

מכבי חיפה לא הצליחה גם הפעם לנצח את הכבשה השחורה מכבי הרצליה, לאחר תיקו 1:1 בקרית אליעזר. מאמנה של חיפה חושב לקראת העתיד, ואילו בהרצליה מרגישים פיספוס ואכזבה . 

רוני לוי, מאמנה של מכבי חיפה ספג בסיום קללות מהקהל וחלקו זרק אליו חפצים. עם זאת לוי ממשיך בשלו: : "השוער של הרצליה עשה עבודה נהדרת. בחצי הראשון היה לנו מעט עייפות מהגביע, הייתה קצת כבדות ולא הייתה חדות. לאט לאט הפעלנו לחץ על הרצליה, שהיא קבוצה טובה ומאד מאד טאקטית. הצלחנו לכבוש שער, ובהזדמנויות האחרות היה מעט חוסר מזל". 

על המצב מסביב: "אני מנותק לגבי זה, אני מתייחס למה שקורה על המגרש. כל מאמן יקח את התסריט שלי בעיניים עצומות. אי אפשר כל הזמן להיות במקום הראשון, קשה להשלים עם זה, אבל זה מובן". לקראת העונה הבאה: "יש לי אתגר. זה מחזק אותי, מה שמחליש אותי זה מחזק אותי. הכח שלי מגיע לשמיים". 

פרדי דוד, מאמנה של מכבי הרצליה: "חצי ראשון שיחקנו כדורגל טוב. העזנו, שיחקנו מתפרצות. זו תוצאה טובה, למרות שאני דיי מאוכזב. ניסינו להעיז לא היינו טובים במחצית השנייה. מיהרנו להתפטר מהכדור, אם היה שקט נפשי יכול להיות שהיינו מנצחים.

"גם לאחר התיקו חיפשתי ניצחון, הכנסתי חלוץ במקום קשר. מרוצה מהתוצאה סך הכל, אבל הולך עם תחושת חמישים חמישים". לגבי השוער, איתמר ניצן התייחס המאמן: "הוא שוער מאד מאד צעיר, פעם ראשונה שמשחק בליגת העל. הצעירים בדר"כ מיוחסים ליציבות. הוא שוער מצויין, אני מסתכל על חצי הכוס המלאה. הוא אחד השוערים הטובים בליגה".

השחקן המצטיין, איתמר ניצן, שוערה של מכבי הרצליה: "כדורגל זה משחק של עליות וירידות. שוערים גדולים ממני היו בתקופות יותר טובות ופחות טובות. אני שמח שיצאתי מהתקופה הפחות הטובה. מקווה לשמור על המשכיות לקראת המשך העונה".

תמונה: באדיבות האתר הרישמי מכבי חיפה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק