הגרלה קשה ביוߪר

אורי מלמיליאן בטור מיוחד על הגרלת מוקדמות ליגת האלופות: "בית"ר תצטרך לנצח בהפרש של שני שערים במשחק הראשון, אחרת אין לה לדעתי סיכוי"

יום שישי 04 יולי 2008
אורי מלמיליאן

כששמעתי מה ההגרלה של בית"ר ירושלים, ידעתי שזו הגרלה קשה מאוד ולא אהבתי את זה שחלק מאנשי בית"ר קיבלו את ההגרלה בשמחה. הכדורגל הפול۠י פיזי יותר ומהיר יותר מהכדורגל הישראלי ובית"ר יהיה קשה מאוד לעבור את ויסלה קראקוב.

אני מניח שבגומלין לבית"ר יהיה קשה מאוד. הקהל הפולני ידחוף את הקבוצה שלו ובית"ר אף פעם לא הצליחה בחוץ יותר מדי. לכן, המאבק יוכרע בעיקר במשחק הביתי וכߐן לקהל יהיה חלק חשוב.

בית"ר חייבת לנצל את טדי כדי לנצח בהפרש מספק. ניצחון של 0:1 לא יספיק, בית"ר תהיה חייבת לנצח בהפרש של שני שערים לפחות כדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לשלב הבא. עדיף כמובן לא לספוג, אבל בית"ר תצטרך ניצחון של 0:2 במשחק הראשון. רק כך יהיה לה סיכוי להעפיל לשלב הבא.

וכאן אני חוזר לקהל. לקהל של בית"ר אסור להיות רגוע במהלך המשחק הראשון. הקהל של בית"ר זה הכוח שלה וגם הקהל חייב להבין שסתם ניצחון לא יספיק פה, בטח לא תיקו. צריך לנצח בהפרש גדול. גם מכבי חיפה כשהעפילה לליגת האלופות זה היה הרבה בזכות הניצחון 0:2 במשחק הראשון.

אני לא אומר שלבית"ר אין סיכוי לעבור אבל אני יכול לסכם ולומר שכמו שאני מכיר את בית"ר ואת הכדורגל הפולני, לבית"ר יהיה קשה מאוד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק