לא עשו את הסוויץ'

כך הסביר צביקה שרף את הפער ביכולת שחקניו בין הניצחון הגדול על ריאל מדריד ביום חמישי האחרון ביורוליג, למשחק ההפסד לבני השרון. אפי בירנבוים: "זו הרגשה נפלאה לנצח את מכבי ביד אליהו"

יום ראשון 02 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א רשמה הערב (ראשון) הפסד שני העונה לבני השרון, הפעם בהיכל נוקיה, במסגרת המחזור ה-15 בליגת ווינר.

מאמן מכבי, צביקה שרף, אמר בסיום: "מכבי תל אביב לא היתה היום בשיא הריכוז. עשינו יותר מדי שגיאות שנבעו מחוסר ריכוז, שגיאות הגנתיות והתקפיות. לא הצלחנו ליצור את קצב המשחק שרצינו. גם כשהובלנו ב- 12 הפרש, הוא היה שביר". 

"החיסרון שלנו בשחקנים שלנו זה לא סיבה ולא מצדיק. אנחנו צריכים להסיק מסקנות לקראת יום חמישי. אני מקווה שהמשחק לא ישפיע על המשחק מול אולימפיאקוס, נתחיל לעבוד מעכשיו שזה לא יקרה. יותר מדי אנשים לא עשו את הסוויץ' אחרי ריאל. הרגשתי את זה השבוע וניסיתי להילחם בזה. אני לוקח את האחריות עליי, ואסור לשכוח שהשחקנים הם רק בני אדם". 

מאמנה של בני השרון, אפי בירנבוים, לא יכול היה להסתיר את החיוך בסיום: "זה המגרש הכי ביתי באירופה. ביום חמישי מכבי נתנו פה הצגה חבל על הזמן. זה לא מוריד מהניצחון שלנו, אבל מכבי היו ב'היי' אחרי ריאל מדריד, וזה עזר לנו, אבל קודם כל זה ניצחון גדול של השחקנים שלנו ועוזר המאמן שלי. עזר לנו גם שניקולה לא שיחק. היה לנו מזל, מאיר הולך שמאלה וקולע ימינה. לא חושב שבחצי הראשון שיחקנו הרבה פחות טוב מהחצי השני. אני מרוצה מהחבר'ה, אנחנו מקום שני. זו הרגשה נפלאה לנצח את מכבי ביד אליהו".

מאיר טפירו: "כל ניצחון זו הרגשה מיוחדת, אבל באולם הכי קשה באירופה יש הרגשה מצוינת אני שמח שידענו לבוא ולתת משחק טוב ולהאמין לאורך 40 דקות שאנחנו יכולים לנצח אותו. זה ניצחון מאוד חשוב מבחינתנו בכניסה לפיינל פור, ואני מקווה שזה מה שייתן לנו את הפוש למעלה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק