פסארלה נחת: אני המום ושמח

וידאו בלעדי ל-TELESPORT: דניאל פסארלה, אחד מגדולי שחקני ארגנטינה בכל הזמנים הגיע לביקור בישראל וזכה לקבלת פנים של יותר ממאה#אוהדים. פסארלה: הכי חשוב בשבילי זה לבקר בכותל. צפו ותהנו

שבת 05 יולי 2008
אשר גולדברג, שלמה חסיד
 בפעם השנייה בתוך שבוע נחת בישראל אלוף עולם. הפעם היה זה דניאל פסארלה, לשעבר קפטן נבחרת ארגנטינה, שזכור כמי שהניף את הגביע ההיסטורי של הארגנטינאים בשנת 1978.

צוות TELESPORT בילה בלעדית  איתו ועם האוהדים הרבים. לצפייה לחצו PLAY מתחתĠלתמונה.

פסארלה, שנחשב לכוכב ענק בארגנטינה, הגיע לישראל כאורח ארגון המאמנים, להרצות בקורס הפרו. זהו ביקורו השלישי של פסארלה בישראל, אלא שהפעם המתינו לו בנמל תעופה בן גוריון יותר מ-100 אוהדים, רובם אוהדי ריבר פלייט, שקיבלו אותו בשירי צӔלה. 

פסארלה אמר בלעדית  ל-TELESPORT: "אני המום ממה שארגנו לי כאן. אני מגיע לישראל בפעם השלישית, מקום שאני אוהב מאוד. אני מכיר את ישראל מצוין, אם כי אני מוכרח להודות שאני פחות מכיר את הכדורגל הישראלי".

מספӨ דקות לאחר שנחת הבהיר פסארלה לנציגי ההתאחדות שקיבלו אותו כי הוא מעוניין לערוך ביקור בכותל המערבי. פסארלה אמר כי: "בפעמים האחרונות שביקשתי כאן הייתי בכותל. שמתי פתקים שאני מאמין שעזרו להרבה ילדים בארגנטינה. חברים שלי ששמעו שאני מגיע לכאן נתנו לי ߤתקים לשים בכותל והכי חשוב בשבילי זה לבקר שם".

פסארלה ישהה בישראל עד סוף השבוע הבא, והשבוע יעביר את ההרצאה בפני המאמנים.מחר (ראשון), אמור האחרון להפגש עם נשיא המדינה, שמעון פרס ולקבל מגן הוקרה של שלום .

לצפיәה בחגיגה בנתב"ג לחצו PLAY מתחת לתמונה.

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

טלספורט בפייסבוק