פנאן עוזב את מכבי

המנהל המיתולוגי של מכבי ת"א, מוני פנאן מסיים את דרכו בקבוצה. פנאן מסוכסך עם הבעלים, דיויד פדרמן ורענן כץ. ג'מצ'י מועמד להחליפו. גרין: זו מכה גדולה. ספאחיה: הוא עשה עבודת קודש

שבת 05 יולי 2008
שלמה חסיד

מוני פנאן עוזב את מכבי תל אביב. מחר יודיע על כך המנהל המיתולוגי באופן סופי.

כבר 20 שנה פנאן מנהל את מכבי. האיש שדאג לכל כך הרבה שחקנים, עובד 24 שעות ביממה, אך מרגיש כי במכבי לא ממש מעריכים את תרומתו. פנאן חיתן לפני כחודש את בנו רגב וכעת הוא מעונין לשהות יותר בחיק משפחתו.

השינויים הרבים במכבי לאחרונה, כמו עזיבתו של ניקולה וויצ'יץ, שהיה כמו בנו של פאנן, ובנוסף עזיבתו של חברו הטוב צביקה שרף והפיחות המתמיד שחל במעמדו של שמעון מזרחי גרמו למנהל לקחת צעד אחורה. 

לפני שנה וחצי פנאן הודיע כבר על עזיבה אך חזר בו, אולם כעת ההחלטה סופית ומכבי נפרדת מאחד האנשים שהיו מזוהים איתה בעשורים האחרונים. דורון ג'מצ'י, שחקן העבר של הקבוצה, מוזכר כמועמד הבולט להחליף את פנאן. 

ניקולה וויצ'יץ': "זו מכה גדולה למכבי תל אביב. מדובר בבן אדם, שהוא ממש אין לו תחליף. הוא חי את מכבי 24 שעות ביום, האדם הזה הוא הלב של הקבוצה. העזיבה שלו משמעותית מאוד וכולם ירגישו זאת"

۠בן ספאחיה: "מוני פנאן עושה במכבי עבודת קודש. הקבוצה מאוד תתקשה בלעדיו. הוא איש מיוחד, אין באירופה דבר כזה. הוא נכס למכבי תל אביב וחבל שהוא עוזב".

שחקנה לשעבר של מכבי, יותם הלפרין: "מוני פנאן הוא איש שתۨם רבות למכבי תל אביב ולמועדון. מדובר ב"אבא" של השחקנים. אין לי ספק כי השחקנים יפגעו מהמהלך, כי מוני נתן הכל לקבוצה ולשחקנים".

יניב גרין: "זו תהיה מכה ללא מוני. מדובר בבנאדם שהשקיע במכבי כאילו היא המשפחה שלו.
חבל שזה קורה, אני ממש בהלם. זו בשורה ממש לא טובה".

מאמנה לשעבר של מכבי, דייויד בלאט: "מוני פנאן הוא מכביסט, שאוהב את מכבי, שנותן הכל למערכת ולשחקנים. ממש קשה להאמין שהוא עוזב".

תמונה: באדיבߕת maccacifans

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק