הניהול הזה הוא לא דרכי

המנהל המיתולוגי של מכבי תל אביב ערך מסיבת עיתונאים בה הודיע על עזיבתו את המועדון. פנאן: "הרגשתי כבוי. אני לא איש של דיבורים אלא של עשייה. שכחתי שיש לי גם חיים אישיים ומשפחה"

יום ראשון 06 יולי 2008
שלמה חסיד

מוני פנאן הודיע היום באופן רשמי על עזיבתו כתפקיד מנהל מכבי תל אביב. במסיבת עיתונאים נרגשת תקף פנאן את הבעלים של הקבוצה באופן חסר תקדים. פנאן אמר: "הגעתי למסקנה שחילוקי הדעות בינינו לא יפתרו. סגנון ההתנהלות של מכבי תל אביב לא תואם את הדרך שלי. הרגשתי כבוי. אני מעריך ואוהב את האנשים שעבדו איתי, אבל זו ההחלטה שלי, לעזוב"


מוני פנאן פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: " אני לא איש של דיבורים, אני איש של עөייה. הגעתי למכבי כמנהל הקבוצה, לקחתי על עצמי את התפקיד בשמחה גדולה ומשימתי הייתה למלא את תפקידי על הצד הטוב ביותר. עברו הרבה שנים מאז, את ההיסטוריה שלי אתם מכירים. באתי מתוך מקום נקי וברור שטובת הקבוצה לנגד עיניי. עשיתי עבודתי נאמנה עד ששכחתי שיש לי Ӓם חיים אישיים ומשפחה"

פנאן המשיך לספר על תפקידו כמנהל הקבוצה לאורך 16 שנותיו במועדון: "תרמתי את עצמי לעשייה במכבי וזנחתי נושאים אחרים בחיי, אבל אל תחשבו שיש לי חרטות על הדרך בה בחרתי. קמתי כל בוקר מאושר לבוקר של אתגרים ועשייה למען מכבי&qŵot;

גם את האוהדים לא שכח פנאן שאמר: "לארגוני האוהדים שהלכו איתנו שנים רבות יש חלק גדול בהצלחות של מכבי, אצלי בלב יש להם מקום חם ואוהב" 

שמעון מזרחי דיבר גם הוא אחריי מוני פנאן: "אני זוכר өהוא היה מגיע לבלגרד בדרך לא דרך ללא ויזות, למשחקי כדורעף, רק מלהיזכר אני מתרגש. 16 שנה זוהי תקופה ארוכה בחיים וקשה לומר ולתאר. אני יכול להגיד שזה אחד הרגעים המאוד עצובים בחיי, רגע קשה למועדון. אני מאוד מקווה שנוכל למלא את החלל שמוני הותיר אחריו באותה הרוח̠והנאמנות שהוא השאיר אחריו"

דיוויד פדרמן הוסיף: "נדמה לי שלא יכול להיות ויכוח לגבי הדרך המיוחדת שמוני הנהיג במכבי ב-16 השנים האחרונות. אין כזה דבר בעולם של אכפתיות ודרך עבודה של 24 שעות ביום ושבעה בימים בשבוע כמו שמוߠי טיפל במועדון. מכבי יכלה להרוויח את מוני לעוד שנים רבות והנחמה היחידה מהיום היא המסקנה שמה שמוני עשה עבור מכבי עשו בודדים, אם בכלל. זאת ההזדמנות של מוני לחזור למשפחה ולדברים שחסרו לו"

כמו כן מסר שמעון מזרחי כי מנהל חדש למכבי תל אביב ימוӠה בשבוע הבא.

לצפייה במסיבת העיתונאים לחצו PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

טלספורט בפייסבוק