בני השרון פנתה לבירנבוים

קבוצה בני השרון מנסה להאריך את חוזהו של מאמנה, אפי בירנבוים, שמבוקש בירושלים. יו"ר בני השרון, אלדד אקוניס: "אפי עושה עבודה נהדרת ונשמח אם ימשיך". בירנבוים: "לא מתעסק בעונה הבאה"

יום שלישי 04 מרץ 2008
שלמה חסיד

  קבוצת בני השרון פנתה היום (שלישי) למאמנה אפי בירנבוים, והציעה לו להאריך את חוזהו בקבוצה, לאור שביעות הרצון ממנו.

בירנבוים, המוזכר כמועמד לאמן את הפועל ירושלים, עדיין לא החליט האם להישאר בקבוצה.

בירנבוים אמר היום בנושא: "אנחנו רק בתחילת מרץ ואני לא מתעסק עם השנה הבאה בכלל. המטרה שלי היא לסיים את העונה בצורה הכי טובה שאפשר, מה שיהיה בקיץ שייך לקיץ".

יו"ר הקבוצה אלדד אקוניס אמר: "אנחנו רוצים את אפי לעונה הבאה ואמרנו לו את זה, אפי הוא מאמן מצויין, עושה עבודה נהדרת ונשמח אם ימשיך אבל כמובן שהראש שלנו הוא להצליח בעונה הנוכחית".

גורם בכיר, אשר מקורב ליו"ר הפועל ירושלים דני קליין אמר: "לפי דעתי אפי מועמד בכיר לאמן את הפועל ירושלים בעונה הבאה. הוא מוערך מאוד ע"י דני קליין וע"י הקהל, הוא עשה עבודה נהדרת והוא בהחלט מוזכר כמועמד לאמן את הקבוצה".

בירנבוים הוא המאמן שניצח הכי הרבה את מכבי ת"א. אחרי שניצח אותה בשנה שעברה בחצי גמר גביע המדינה, הוא ניצח אותה פעמיים העונה בליגה.  20 הפרש בסיבוב הראשון ו-10 הפרש בסיבוב השני בהיכל נוקיה במחזור האחרון.

בירושלים לעומת זאת לא שבעי רצון מדן שמיר, עקב ההדחה מגביע יול"ב, אי הצלחה בבחירת הזרים וגם הכישלון עד עתה בליגה, שעלול לעלות באובדן הכרטיס לפיינל-פור, ולהפוך את העונה הזו לכישלון מבחינת הקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק