מפגש טעון באוסטריה

משחקי הווינר של יום שלישי יכללו משחק מעניין בין שתי קבוצות עם מסורתȠמפוארת בליגה המקומית. משם, נקפוץ לארה"ב למפגש בין די.סי. החזקה לשיקגו

יום שלישי 08 יולי 2008
מערכת TELESPORT
היורו נגמר, אבל לחובבי הכדורגל באוסטריה יהיה מפגש מעניין ביותר לצפות בו. אמנם מדובר בשתי קבוצות ברמה הרבה יותר נמוכה משל ספרד או גרמניה אך עדיין מדורבר בשתי קבוצות מהגדולות באוסטריה: שטורם גראץ וראפיד וינה. במשחק נוסף: די. סי. יונייטד תארח בוושינגטון את שיקגו.


משחק מספר 1: שטורם גראץ- ראפיד וינה

מדובר במפגש בין שתיים מהקבוצות הגדולות בליגה האוסטרית. שטורם גראץ ניצחה חמש פעמים בחמשת המחזורים האחרונים. ב-18 משחקי הבית שלה היאȠהפסידה רק 4 פעמים והיא נמצאת בכושר טוב.

מנגד, ראפיד וינה, ניצחה בכל שבעת משחקיה האחרונים. ראפיד, שעבורה יהיה זה משחק חוץ, הפסידה 6 פעמים ב-18 משחקי החוץ שלה, עד כה.

מדובר במפגש טעון בין שתי קבוצות עם מסורת מפוארת, שמחזיקות ברצף של נצחונות ונראות טוב במחזורים האחרונים. המשחק יסתיים ללא הכרעה. 

ההימור: X  היחס: 2.60  משחק מספר 6: די. סי. יונייטד- שיקגו

די. סי. יונייטד נמצӐת בכושר מצויין. ההפסד האחרון של הקבוצה מהבירה היה אי שם בחודש מאי. די.סי יונייטד ניצחה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה, ועשתה זאת, לרוב, בצורה משכנעת כשהיא כובשת שלישיות ורביעיות.

מנגד, הניצחון האחרון של שיקגו, היה בחודש מאי, סמוך להפסד האחרון של די. סי . יונייטד.
את שני המשחקים האחרונים שלה היא סיימה בתיקו ובשניים שלפניהם הפסידה.

במפגש הקודם בין הקבוצות, ניצחה הקבוצה מהבירה בשיקגו בתוצאה 2:1. גם הפעם היא תנצח.

ההימור:1 היחס:1.70

בהצלחה לכל המהמרים...תגובות

טלספורט בפייסבוק