2

סן אנטוניו ממשיכה להאבק

ליגת הנשים הטובה בעולם ממשיכה כשהפעם: סן אנטוניו שרוצה אליפות, תפגוש את ניו יורק שתנסה להפתיע. במשחק נוסף, סקרמנטו מונרכס תנסה להפתיע גם כן, את סיאטל סטורם

יום שלישי 08 יולי 2008
מערכת TELESPORT

מערכת טלספורט ממשיכה להמליץ לכם על ההימור האידיאלי בליגת הנשים הטובה בעולם כאשר סן אנטוניו תארח את ניו יורק וסקרמנטו תארח את סיאטל.

משחק מספר 12: סן אנטוניו סילבר סטארס- ניו יורק ליברטי

סן אנטוניו נמצאת בראש טבלת המערב, כשלאחרונה ניצחה בארבעה משחקים ברציפות. מול קבוצות מהמזרח, יש לסן אנטוניו, נכון לעכשיו מאזן של 7 נצחונות רצופים. מול ניו יורק, הם ינסו לשפר אפילו יותר את המאזן המצויין הזה.

Ӕמאזן הכללי של סן אנטוניו עומד על 12 נצחונות ושישה הפסדים בלבד. במשחק האחרון, ניצחה סן אנטוניו את וושינגטון 75:83, כשבקי המון, לשעבר בניו יורק, התבלטה עם 28 נקודות ושישה ריבאונדים.

מנגד, ממוצע הקליעות של ניו יורק ליברטי עומד עד כה עלĠ79 נק' למשחק. זהו הממוצע החמישי בטיבו בליגה. מאזנם עומד על 9 נצחונות ו-8 הפסדים.מאזנה של ניו יורק מול קבוצות מהמערב עומד, נכון לעכשיו, על 2:2. 

סן אנטוניו היא חזקה ששואפת לזכות באליפות והיא תנצח את ניו יורק הלא יציבה.
ההימור:1


משחק מספר 13: סקרמנטו מונרכס- סיאטל סטורם

לסיאטל יש מאזן של 11 נצחונות ו-7 הפסדים.  בבית, המאזן שלהם עומד על 10 נצחונות והפסד בודד אך נראה שבמשחקי החוץ יש לסיאטל בעיה.

בשבת, נәצחה סיאטל את מינסוטה 71:96 וזה היה הניצחון הגבוה ביותר שלה, עד כה. ג'קסון, כוכבת הקבוצה, קלעה 34 נקודו והסטורם קלעו ב- 57.5 אחוזים מהשדה.

סיאטל מקווים להמשיך ביכולת ההתקפית המצויינת הזאת, אחרי שסבלו מבעיות בהתקפה במהלך העונה. לסיאטלĠממוצע של 72.8 נק' למשחק, בין הנמוכים בליגה.

מנגד, סקרמנטו נמצאת במקום האחרון במערב. המאזן שלה עומד על 10 הפסדים ו-8 נצחונות.
היום (שלישי) הם יחלו ברצף של ארבעה משחקי בית, אותו הם יקוו לפתוח בנצחון על סיאטל.

מאזן המפגשים בין̠הקבוצות בסקרמנטו עומד על 3:5 לטובת סיאטל. גם הפעם לא תהיה לסיאטל בעיה והיא תנצח את המשחק.

ההימור:2

בהצלחה לכל המהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק