פרץ ספג קנס על תנאי

חלוץ מכבי ת"א נענש על העבירת משמעת שביצע נגד בני סכנין וגם יזמין את השחקנים לארוחה. יוסי שבחון ערך אימון מלא. אבי נמני נפגש עם ילדי שדרות

יום רביעי 05 מרץ 2008
אשר גולדברג

חלוץ מכבי ת"א, עומר פרץ, עמד היום (רביעי) לועדת משמעת פנימית בשל עבירת משמעת אותה ביצע בחדר ההלבשה במחצית המשחק מול בני סכנין במחזור הליגה האחרון.

בועדה הוחלט שפרץ יתנצל בפני כל השחקנים ויזמין אותם לארוחה. בנוסף פרץ ספג קנס על תנאי בסך 2 משכורות בגין כל עבירת משמעת עד לסיום העונה.

הקבוצה המשיכה הבוקר (רביעי) בהכנות למשחק הדרבי הגדול אשר יפתח את סיבוב המשחקים השלישי.

שחקני הנבחרת הצעירה, אשר שותפו אמש במשחק הניצחון מול קפריסין 1:2, שבו למסגרת הקבוצתית וערכו אימון שחרור.

החלוץ, יניב עזרן, לא התאמן משום שלא חש בטוב, הקשר ארז מסיקה ערך אימון חלקי עם מאמן הכושר ושותף במשחקון. יוסי שבחון ערך גם הבוקר אימון מלא בשאיפה כי יוכל להיות בסגל הקבוצה לדרבי.

מכירת הכרטיסים לדרבי ממשיכה בקצב גבוהה. עשרות בודדות של כרטיסים למשחק הדרבי לאוהדי מכבי נותרו לשער 2. מספר 'כרטיסים משולבים' נותרו למשחקי הסיבוב השלישי, כולל הדרבי, לשערים 8, 2 ושער 13.

נמני נפגש עם ילדי שדרות

היום (רביעי) פגש ג'נרל מנג'ר  מכבי ת"א, אבי נמני,  תלמידים מביה"ס 'מבואות הנגב', שערכו סיור שורשים, בדגש על 60 שנה למדינה.

הדגש בסיור היה בנושא הספורט, וכלל ביקור במוזיאון המכבייה, גשר המכבייה ואצטדיון בר"ג.

אבי נמני הרצה בפני הילדים במוזיאון 'כפר המכבייה', סיפר להם על המועדון, עודד אותם לפעילת ספורט וחיזק את הילדים בתקופה קשה זאת והבטיח כי הוא באופן אישי ומועדון מכבי ת"א יעמדו לרשות הילדים בכל עת שיצטרכו.

תמונה: האתר הרשמי של מכבי ת"א.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק