אני בטוח שהבעלים שמח

בצל העימות בינו לבין התקשורת האנגלית, אברהם גרנט, מאמנה של צ'לסי יכול לחייך: "עלינו לשלב הבא ואנחנו שמחים על כך". ברנד שוסטר החמיא לשחקניו, למרות ההפסד לרומא: "גאה בשחקנים שלי"

יום חמישי 06 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

לאחר שכינס מסיבת עיתונאים ואמר לתקשורת האנגלית מה הוא חושב עליה, מאמנה של צ'לסי, אברהם גרנט הספיק לנצח בשבת את ווסטהאם 0:4, ואילו אמש (רביעי) לנצח בצורה משכנעת את אולימפיאקוס ולהעפיל לשלב רבע הגמר במסגרת ליגת האלופות.

המאמן הישראלי הודה כי היה מופתע מהיוונים, שלא השכילו לכבוש שער חוץ ולאיים יותר על השער של קבוצתו: "אולימפיאקוס תמיד כבשו במשחקי החוץ שלהם, אם זה בברמן, מדריד וברומא, לכן זה היה חשוב לשמור על שער נקי, אך יותר חשוב היה מבחינתנו להשכיל לכבוש".

גרנט סיפר לתקשורת המקומית על התיאבון שלו להגיע אל הגמר: "הבעלים שלנו יהיה שמח, אם נגיע לגמר, זוהי העדיפות הראשונה שלנו העונה".

לאחר שראה את חניכיו עפים בפעם הרביעית ברציפות בשלב שמינית הגמר, במסגרת ליגת האלופות, ברנד שוסטר, מאמן ריאל מדריד דווקא שיבח את שחקניו על הלחימה למרות ההפסד 1:2 לרומא: "אני גאה בשחקנים שלי היום, שיחקנו בצורה חכמה ויצרנו הרבה מצבים לכיבוש שערים נגד קבוצה שיודעת לעמוד על המגרש.

השחקנים שלי נתנו את כול מה שיכלו, אני לא יכול לבקש יותר, אני יכול רק להודות להם על הלחימה והרצון".

ברנד שוסטר גם שיבח את היריבה מרומא שהעפילה על חשבון קבוצתו: "רומא קבוצה מבריקה וקשה מאוד לשחק נגדה".  

חלוצה של רומא רודריגו טאדיי, שכבש את שער היתרון לג'יאלרוסי סיכם: "הוכחנו שיש לנו אופי, כולם רצו המון ונתנו את הכול.רצינו לחזור הביתה עם ניצחון ואני שמח שעמדנו במטרה. לפני המשחק ספאלטי אמר לנו לשחק עם אחריות ועמדנו בזה.

כרגע אנחנו חייבים לחשוב על הליגה ועל המשחק הקרוב מול נאפולי שהולך להיות קשה, נצטרך לבוא זהירים.

לוצ'יאנו ספאלטי נשמע נרגש, לאחר שהדיח את אלופת ספרד, ריאל מדריד: "אנחנו מאוד שמחים, השחקנים שלי שיחקו משחק מושלם, למרות שניצחנו בסיום סבלנו ועבדנו קשה עד הניצחון". המאמן האיטלקי נשאל איך עצר את ריאל והשיב: "אתה צריך לשאול את שחקני ההגנה שלי ואת שחקני ההתקפה שעשו לחץ על הקישור של מדריד".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק