2

קסאנו: האהבה שינתה אותי

החלוץ המצויין של הסקוודרה אזורה, שחזר לעצמו ביורו האחרון והיה בורג משמעותי בהרכב, מגלה כיצד זה קרה : "קרולינה שינתה אותי. לא רוצה לחזור לריאל מדריד"

יום שלישי 08 יולי 2008
אייל כהן
 הדבӨ הטוב בהחלט אצל אלופת העולם, שלא מעט צופים ראו, זהו פריחתו מחדש של אנטוניו "השמן" קסאנו. 

קסאנו חשף היום מדוע הוא הצליח לחזור לעצמו: "האהבה החזירה לי את האהבה למשחק". מאז שהגיע לסמפדוריה, השחקן פרח והצליח לכבוש לא מעטĠשערים, מה שצד את עיני דונאדוני, שהחזיר אותו כקלף הבטוח בסקוודרה אזורה. 

שחקנה לשעבר של רומא, שכבר היה מחוץ למשחק הכדורגל, חזר לעצמו ביורו האחרון: "קרולינה שינתה אותי. אני אוהב אותה כמו מלאך, כל מה שנתתי עד כה היא בשבילה."
̊
קרולינה היא ילדה צעירה כבת 17, שגם כן עוסקת בתחום הספורט, בתחום הבריכה. למרות זאת הרומן היה מעט בבעיות, כיוון שקסאנו לא קיבל עדיין את אישור השאלה נוסף מריאל מדריד: "אני כל כך מאושר. אם אני לא אשאר בגנואה, אני לא חושב שהאהבה שלי תוכל להשאר"̻ התייחס האיטלקי לבעיות שעלולות לצוץ. 

קסאנו בהחלט עלול למצוא עצמו חזרה במדריד אצל ברנרד שוסטר, לאחר היכולת המצויינת שהפגין בחודשים האחרונים, השאלה הגדולה האם הבלוצ'ריטי יסכימו לכך: "אני מאוד פוחד לחזור למדריד, אז אני מחכה ולוקח הכל לאט, ואם אני נשאר אז אני אוכל לדבר על האישה של חיי". סיכם האיטלקי את אהבתו הפועמת בליבו. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק