נדאל לקלדרון: היכן רונאלדו?

לאחר הזכיה המדהימה של רפאל נדאל בגמר ווימבלדון מול פדרר, נפגש הספרדי עם נשיא קבוצתו האהודה, ראמון קלדרון בקשר לכריסטיېנו רונאלדו. קלדרון: הוא אצלנו

יום רביעי 09 יולי 2008
אייל כהן
 ביום ראשון האחרון הצליח רפאל נדאל להדהים את עולם הטניס בגמר ווימבלדון, עם משחק משובח מול המדורג ראשון בעולם, רוז'ה פדרר. כידוע, נדאל הוא לא רק שחקן טניס מצויין, אלא גם חובӑ כדורגל מושבע.

רפאל נדאל פגש את ראמון קלדרון עוד באותו יום לאחר הזכיה. האלוף החדש כידוע חובב כדורגל מושבע ואוהד שרוף של ריאל מדריד, ניסה להוציא מהנשיא על הרכש הענק הבא שיגיע לבלנקוס: "אוקי אדוני הנשיא, היכן כריסטיאנו רונߐלדו, שאמור להגיע למדריד?"

 נשיא ריאל מדריד, ראמון קלדרון, הבטיח האחרון כי כריסטיאנו רונאלדו אכן ינחת בסנטיאגו ברנבאו: "אל תדאג רפאל, הכל נמצא תחת שליטה, אנחנו השגנו אותו, הוא אצלנו והכל יהיה בסדר."
למרות ההצהרה של נשיא ריאל מדריד, במנצ'סטר יונייטד מתכוונים בכל הכח למנוע ולטרפד את העסקה. כידוע אלופת אירופה תלוייה בשחקן לא רק בחלק המקצועי, בנוסף גם בחלק הכלכלי, שמניב לקבוצה לא מעט תמלוגים. אם וכאשר העסקה תצא לפועל, מדובר על לפחות 70 מיליון פאונד - סכום שיא ששולם עד כה לשחקן כדורגל בהיסטוריה.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק