שמרו על המקום השני

מכבי נתניה שמרה על המקום השני לאחר תוצאת התיקו מול סכנין 1:1. איתי שכטר (34) העלה את נתניה ליתרון, באסם גנאים (59) השווה.

שבת 08 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

בני סכנין ומכבי נתניה סיימו את משחקם בתוצאת תיקו 1:1. המשחק נפתח בדקת דומיה לזכרם של הרוגי הפיגוע בירושלים וכמו שחשבו, אוהדי סכנין שרקו בוז וקיללו לאורך כל דקת הדומיה. בסכנין ניסו למנוע זאת עם בקשות מהקהל אך ללא הצלחה.

והיה גם כדורגל במשחק, איתי שכטר שחזר להרכב לאחר תקופה מסויימת שיחק מצויין לאורך כל המחצית הראשונה וזה בא ליידי ביטוי בהזדמנויות של מכבי נתניה. בדקה ה- 34 שכטר עם כל הנחישות פרץ באגף הימני וכבש 1:0 לנתניה.

במחצית השניה חניכיו של אלישע לוי ניסו להשוות ובדקה ה-59 הם הצליחו כאשר באסם גנאים השתלט על כדור חוזר מעמוד שערו של שטראובר וגילגל את הכדור פנימה 1:1. עד לסיום המשחק בנתניה וסכנין הגיעו למספר הזדמנויות בכדי לנצח אבל הבעיטה האחרונה לא צלחה הערב לאף אחת מהקבוצות.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה ה-6:
חאמד גנאים ניסה את מזלו מול שטראובר במספרת אבל שטראובר לקח את הכדור בקלות רבה.

דקה 12: הזדמנות ראשונה למכבי נתניה, איתי שכטר השתחרר בצורה יפה מהשומר שלו באגף השמאלי הכניס כדור מצוין לצגאי שבעט מצויין אל עבר השער, הכדור בפגע בחיבורי השער ויצא לחוץ.

דקה 27:  שוב פעם איתי שכטר משתחרר יפה 20 מטרים מול השער ובועט מצויין, מאיר כהן זינק מצויין והדף את הכדור לקרן.

דקה 34, שכטר מעלה את נתניה ליתרון 1:0: איתי שכטר המשיך את משחקו הטוב בדקה זו פרץ שכטר ממרכז המגרש עבר שני שחקנים, ניסה למסור לחבריו בהתקפה אבל הכדור נהדף היישר לרגליו של שכטר בתוך הרחבה שבקלות בעט פנימה ו1:0 לנתניה.

מחצית שניה:

דקה 59, באסם גנאים השווה ל1:1:
אפוסטו נגח כדור לעמוד השער, וגנאים השתלט על הריבאונד וגילגל את הכדור פנימה.

דקה 67:  צגאי ניסה את מזלו ממרחק 20 מטרים מהשער אך בעט לא מדוייק.

דקה 69: טאזמטה הגיעה למצב מצוין לבד מול מאיר כהן אבל האחרון היה עירני ולקח את הכדור בקלות רבה.

דקה 81: באסם גנאים עבר את השומר שלו ולבד מול שטראובר 5 מטרים בתוך הרחבה בועט לחוץ.

הרכבים:

בני סכנין:  מאיר כהן,  עבד רבאח, יא יא פטי, לאוניד קרופניק,  בסאם גנאים, ג'ון קולמה, לוקאש סורמה, חאלד  חלאילה, חמד גנאים, מאור בוזגלו , איליה יבוריאן.

מכבי נתניה:  לירן שטראובר, דדי בן דיין, אבי סטרול, לואיס מרין,  קלמי סבן, חורחה קאבז'רו, טל מעבי, יחיאל צגאגי, דלה ימפולסקי, תיירי טאזמטה, איתי שכטר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק