עלובת המדינה

לא שבית"ר היתה גדולה אבל תצוגת הנפל של מכבי חיפה היתה הערב לשיא חדש של חולשה. בואטנג (38) כבש לבית"ר. רוני לוי ששוב ספג קללות ובקבוקים: " הקהל הוא לא זה שיכתיב את המשך דרכי"

שבת 08 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
החולשה של מכבי חיפה שברה היום שיא חדש, יכולת מבישה עם בכלל אפשר לקרוא לזה יכולת מול האלופה וזו שבדרך בית"ר ירושלים.

משבוע לשבוע רוני לוי מוכיח שמקומו לא על ספסל מכבי חיפה או לפחות השחקנים שלו עושים בשבילו את העבודה הזו. חיפה הציגה הערב את המופע הרע ביותר שלה העונה מאין אדישות שפקדה את השחקנים גרמה להם להיות חלשים ביותר. 

אומנם בשתי הדקות הראשונות ראינו התקפה או שתיים של חיפה אבל לאחר מכן השער של בואטנג הכריע את הסיפור בדקה ה-38. והיה ברור שחיפה לא תוכל לחזור אל המשחק הזה. אם זו היכולת שחיפה מתכוונת להפגין מול נתניה ביום רביעי הרי שהקבוצה של יאמר יכולה להתחיל לחגוג עליה לרבע הגמר.

רוני לוי מאמן חיפה אמר בסיום לאחר שספג עוד מטר קללות ובקבוקים: " אני חושב שהמשחק לא התעלה לרמה גבוה אבל זה לא מצדיק יכולת לא טובה שלנו, משחק נרפה מאד ויכול להיות שיש לחץ שמשפיע על הקבוצה והשחקנים ורואים זאת על המגרש. אני מאמין שיש אוירה טובה הדברים מסתדרים, אבל האנרגיה פחות נעימה כרגע וצריך לדעת להסתדר עם זה. אף אחד לא אוהב שמקללים אותו אבל זה חלק מהמשחק. רוני לוי הוסיף ואמר: "הקהל הוא לא זה ה שיכתיב איפה אני אהיה בעונה הבאה אבל כרגע זה לא מעניין אותי" 

מהלך המשחק

מחצית ראשונה:

דקה 2:
התקפה ראשונה של מכבי חיפה, עומרי אפק עם כדור רוחב מצויין לרפאלוב שמול קאלה בועט טוב אבל האחרון הודף לקרן.

דקה 11:  בית"ר מסכנת לראשונה את שערו של דוידוביץ' כאשר פעולת הכנה מצויינת של ברוכיאן משאיר את גל אלברמן חופשי לבעיטה מרחוק, אבל הכדור הלך גבוה מידיי.

דקה 38, בואטנג העלה את בית"ר ל-1:0: דרק בואטנג קיבל כדור מחוץ לרחבה, עבר את מסיללה נכנס פנימה ומזוית קשה בעט כדור אדיר לרשתו של דוידוביץ' שאפילו לא זז.

מחצית שניה:

הדבר המעניין ביותר במחצית השניה עד לדקה ה-66 היה התקבצותם של אנשי המשטרה סביב הספסל של מכבי חיפה על מנת להגן על רוני לוי מפני האוהדים הרוצים לפגוע בו במהלך המשחק ולאחריו.

דקה 70:  אבירם ברוכיאן קיבל כדור נהדר בתוך הרחבה לבד מול דוידוביץ' אבל בעט הישר לגופו של השוער החייפני שיצא טוב מהשער. 

הרכבים:

מכבי חיפה: 
ניר דוידוביץ', אייל משומר, דייגו קרוסה, אלון חרזי, מסיללה, עומרי אפק (אושרי גיטא, 70), בירם כיאל (ג'ובאני רוסו, 61) , רנה לימה, ליאור רפאלוב, יניב קטן (פאנטני, 46)  רנאטו.
 
בית"ר ירושלים:  טברטקו קאלה, שמואל קוזוקין, אריק בנאדו, תומר בן יוסף, עידן טל, גל אלברמן, דרק בואטנג, עמית בן שושן, אבירם ברוכיאן, ג'וניור ויסה (מיכאל זנדברג, 59), מרקוס רומולו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק