גוטמן דורש חיזוק

הפועל תל אביב חזרה ממחנה האימונים. אלי גוטמן דורש עוד שחקנים. לא ברור היכן יערך המשחק מול יובנס מאחר שמשטרת ישראל טוענת לליקויי בטיחות, שעלולים למנוע את קיום המשחק בראשון לציוון

יום חמישי 10 יולי 2008
אשר גולדברג

הפועל תל אביב חזרה לפנות בוקר ארצה בסיומו של מחנה אימונים ומשחקים שקיימה באוסטריה. 

צוות המאמנים אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס ביקש ממוני הראל לחזק את הקבוצה, כשבראש סדר העדיפויות עומד סלים טועמה. גוטמן שמעוניין בשירותיו של הקשר, יאלץ להמתין לסיום המו"מ שמתנהל בימים אלה בין טועמה וסטנדרד ליאז' הבלגית.

לאימוני הקבוצה יצטרף חלוץ הרכש סמואל יבואה, שלא שותף במחנה האימונים באוסטריה, ואילו בעניינו של אביחי ידין, מעוניין גוטמן שהנושא יתפוס תאוצה.

במחנה האימונים לא הצליח גוטמן לייצב הרכב מוביל, כשעיקר הבעיות המקצועיות הם בחלק הקדמי שאינו מצליח לכבוש ולהגיע למצבים הנדרשים. 

בהפועל ת"א טוענים כי אוהדים רבים אשר אינם מאוהדי "הېדומים" הצביעו בעד הסמל החדש של המועדון וגרמו למהפך בכיוון הבחירה של האוהדים. 

משטרת ראשון לציון תפסה אתמול (חמישי) כותרות, כשבמכתב ששלחה לעירייה המקומית, היא לא מאשרת להפועל תל אביב לקיים בשבוע הבא את המשחק במסגרת מוקדמות גביע ߐופ"א, נגד יובנס מסן מרינו, שאמור להתקיים באיצטדיון על שם "חיים הברפלד" בעיר היין.

המשטרה כאמור דורשת תיקוני ליקויי בטיחות, מעברים מיוחדים לירידה מיוחדת מהיציעים לכר הדשא במקרה של אירוע ביטחוני, כך שהדרישות הגבוהות, שעלותם כ-200 אלף̠דולר
לא יוכלו להתבצע. כל זאת סמוך מאוד למשחק עצמו.

בהפועל תל אביב בודקים את הנושא, כולל מול ההתאחדות לכדורגל אופ"א, כדי שלא לספוג הפסד טכני ובמקביל נבדקת אפשרות לקבוע מגרש חלופי. 

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - הߤועל תל אביב.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק