נאזרי עבר סופית לארסנל

התותחנים ממשיכים להתחמש לקראת העונה החדשה: סאמיר נאזרי, קשר מארסיי ונבחרת צרפת עבר סופית ללונדון: "אני מתרגש להיות כאן". גם מארטינס, רוקה קרוז בתמונה

יום שישי 11 יולי 2008
אייל כהן
 הרכש המשמעותי הראשון בארסנל לקראת העונה הקרובה, הוא סאמיר נאזרי. נאזרי, ששיחק בעונה שעברה במארסיי חתם באמרויות. 

נאזרי, כח עולה בכדורגל ۔אירופאי, משחק כדורגל מצויין, למרות שלא הצליח להתבלט בשורות נבחרת צרפת הקיץ במסגרת היורו האחרון. התותחנים סיכמו היום (שישי) את החוזה, שהעביר סופית את הכישרון הצעיר לשורותיהם.

נאזרי אמור  להכנס לתפקידו של אלכסנדר חלב הבלארוסי, שעזב הߢונה לשורות ברצלונה הספרדית. נאזרי עזר בעונה שעברה למארסיי להתברג לליגת האלופות: "אני אוהב התקפה, כדורגל מהיר, זה בדיוק הסגנון של ארסנל" אמר הרכש המאושר. 

"אני מקווה לעצמי שאתחבר מהר לקבוצה, ואתן את מה שאני יודע לאוהדים. אנߙ יכול לשחק באמצע המגרש, גם על הקווים, ומתחת לחלוצים. בעונה שעברה ארסנל שיחקה כדורגל מדהים, למרבה המזל הם החמיצו את התארים לקראת סיום העונה". 

גם ארסן  ונגר התייחס לכישרון הצרפתי החדש שהגיע: "הוא מצויין, הוא מהיר, הוא צעיר, בדיוק מה שאנחנו צריכים. הוא מראה פוטנציאל נדיר וההופעות שלו במארסיי ואף שהגיע לנבחרת הבוגרת של צרפת במהלך שתי עונות, גורמות לו להגיע לקבוצה בכירה כמו ארסנל". 

ארסנל מתכוונת להמשיך ולהתחמש לקראת העונӔ הבאה: השמות החמים הם אובפומי מארטינס, רוקה סנטה קרוז וראדמל פאיקאו מריבר פלייט. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק