לא נכנעתי לאף אחד

רוני לוי התייחס לכך שלא ימשיך לאמן את מכבי חיפה בעונה הבאה: יש לנו עוד שתי מטרות חשובות. בוקולי יעדר כחודש מהמגרשים לאחר פציעה במפשעה. קטן יהיה כשיר לגביע

יום שני 10 מרץ 2008
אשר גולדברג
מכבי חיפה ערכה הבוקר אימון ראשון שלאחר ההודעה הרשמית של המועדון שרוני לוי לא ימשיך בעונה הבאה.

לוי אמר: "לפעמים צריך וחובה לשים את השיקול האישי בצד. יש לי מחויבות גדולה לנשיא יעקב שחר ולסגנו, עוזי מור, שהאמינו בי ונתנו לי את המפתחות להוביל את הקבוצה להישגים גדולים.

החלטתי להיענות לבקשתו של שחר להוסיף ולאמן את מכבי חיפה עד תום העונה ואיני בא לסכם את חמש השנים בהן עבדתי במועדון. אני משאיר את המלאכה לפרשנים. 

"בפנינו שתי מטרות חשובות ביותר, כבר ביום רביעי נשחק מול מכבי נתניה ונעשה הכל כדי לעבור לרבע הגמר בדרך לזכייה בגביע אחרי עשר שנים, ונותרו עשרה משחקי ליגה חשובים בהם נתאמץ להתברג במקומות שני- שלישי כדי שחיפה תשוב להשתתף במפעל האירופאי בו היא נוהגת להשיג תוצאות מצוינות.

"לא נכנעתי לשום תכתיב של אף אחד. ההחלטה שלי נבעה אך ורק מתוך הרגשה אישית שזה מה שאני צריך לעשות".

הקשר, גוסטבו בוקולי: "היה כיף גדול לשחק תחתיו. אני בטוח שרוני עשה את ההחלטה שלו לטובת הקבוצה".

בוקולי, שמח אולי לשחק תחת שרביטו של רוני לוי, אבל הברזילאי יעדר כחודש מהמגרשים לאחר שנפצע. לגוסטבו יש קרע חלקי במפשעה, שקרתה במשחק מול מכבי הרצליה.

יניב קטן התאושש מהפציעה אותה ספג במשחק בשבת ויהיה כשיר למשחק הגביע נגד מכבי נתניה ביום רביעי (20:15).

רוני לוי יעזוב בתום העונה

אתמול פנה לוי לנשיאה של הקבוצה, יעקב שחר ולסגנו, עוזי מור, וביקש לסיים את תפקידו במועדון הירוק באופן מיידי.

שחר אומנם קיבל את בקשתו של לוי לסיים את ההתקשרות בין שני הצדדים, אך סירב לעיתוי וביקש מהמאמן לסיים את תפקידו עד תום העונה הנוכחית.

לוי הצטרף למכבי חיפה כמאמן ראשי לפני ארבע שנים וחצי. הוא זכה עם הקבוצה בשלוש אליפויות ושני גביעי טוטו. בעונת 2006/7 העפילה הקבוצה לשלב שמינית גמר גביע אופ"א אך כשלה בליגה. העונה הציגה הקבוצה יכולת חלשה במיוחד בליגה והיא איבדה כל סיכוי לזכות באליפות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק