שניידר: אני מאוד מרוצה

הבעלים של מכבי תל אביב ראה לראשונה ניצחון של קבוצתו. ניר לוין התכוון להכניס למשחק את רביד גזל, אבל הקהל ביציעים קרא בשמו של יוסי שיבחון עד שלוין נכנע. גוטמן: אני מאוד מאוכזב

יום ראשון 09 מרץ 2008
אשר גולדברג
לדרבי חוקים משלו ולפעמים הקהל הוא זה שמנצח משחקים. ייאמר מייד, ניהול המשחק של ניר לוין היה הפעם הטוב ביותר שלו מאז הגיע למכבי תל אביב, אבל הניצחון כולו מוקדש לקהל האלפים בצהוב.

לקראת הסיום, כשהתיקו 1:1 נראה כמו ניצחון שייתן מעט שקט למועדון, התכוון ניר לוין להכניס למשחק את רביד גזל שכבר עשה את החימום, הוריד את החולצה והיה עם רגל וחצי בתוך המגרש. אבל האוהדים מנעו את הביצוע כשקראו במקהלה ענקית מאורגנת בשמו של יוסי שיבחון, שהחלים מפציעה, עשה שבוע אימונים טוב, ודרש להכניסו למשחק. לוין השאיר בסוף את דן רומן והכניס את יוסי שיבחון. תיאור הדקה ה-90 והנגיחה של יוסי שיבחון יילוו את מכבי ת"א עד הדרבי הבא.

מאמנה של מכבי ת"א, ניר לוין, אמר בסיום: "לא יכולנו לבקש יותר, קרה היום משהו מבחינת האופי של הקבוצה. הגיע לנו לנצח".

כובש שער הניצחון, יוסי שיבחון: "היה חשוב לנו קודם כל לא להפסיד. עוד לא נשארנו בליגה. היה לי מזל שהבקעתי, גם אלן וגם יאניק יכלו להפסיד. אין דבר יותר מתוק מלראות את הקהל שלנו אחרי ניצחון כזה".

הבעלים של הקבוצה, אלכס שניידר: "אני שמח על הניצחון. זה נותן לנו מוטיבציה לעשות הרבה בשנה הבאה, יותר ממה שעשינו בשנה הזאת. שיחקנו טוב ואני מאוד מרוצה. הקהל שלנו הכי טוב במדינה, ואני מודה לו על זה שהוא איתנו בזמנים הקשים וננסה לתת לו עוד רגעים טובים".

מהצד המפסיד, אלי גוטמן: "זה מאוד מאכזב אותי. אותן תמונות חזרו היום מההפסד שלנו בקרית שמונה. אנחנו סופגים כי אנחנו פותחים פערים".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק