אנצ'לוטי נשאר במילאן

אדריאנו גאליאני, סגן הנשיא של מילאן, מכחיש את הפירסומים לפיהם קרלו אנצ'לוטי, מאמן הקבוצה בשבע העונות האחרונות, יעזוב בתום העונה: "גם אם לא נעפיל לליגת האלופות, אנצ'לוטי יישאר"

יום שני 10 מרץ 2008
אסף בילגורי
 כבר כמה שנים חוזר אותו תסריט במילאן. קרלו אנצ'לוטי, מאמן הקבוצה נכשל בליגה ומעמדו מתערער, אך הצלחה בזירה האירופית משאירה אותו עונה נוספת בתפקיד.

העונה התסריט המצופה לא חזר על עצמו  ומילאן, שמקרטעת בליגה האיטלקית, הודחה כבר בשלב שמינית הגמר ע"י ארסנל והקולות להחלפתו של המאמן שוב מתגברים.

התקשורת האיטלקית ממשיכה לפרסם שמות של מאמנים שמועמדים להחליף את אנצ'לוטי בעונה הבאה, אחרי 7 שנות כהונה של האחרון במילאן.

מרצ'לו ליפי, שזכה עם נבחרת איטליה במונדיאל האחרון, הוא אחד השמות הבולטים, אך אדריאנו גליאני, סגן הנשיא של מילאן, דוחה את כל הפירסומים האלה.

"אנחנו מקווים להעפיל שוב לליגת האלופות דרך הליגה, אך גם אם לא נצליח, קרלו אנצ'לוטי יהיה מאמן מילאן גם בעונה הבאה בוודאות". כך אמר הבוקר גליאני, בהתייחסו לפירסומים על החלפתו של אנצ'לוטי בעונה הבאה.

גליאני גם מנמיך את הציפיות בגיזרת השחקנים ואמר בנושא החיזוק בעונה הבאה: "מוקדם מידי כדי לדבר על כך אבל לא יהיו מהפכות בעונה הבאה. רוב הסגל יישאר כפי שהוא".

צילום: רויטרס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק